Samsung A10s'e reset atılırsa Android 9'a geri döner mi?

Zeuszeus2023

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Belki Yazılımcı
Şu an telefon cidden yavaş halbuki ben başka eski telefonlarda kullandım.
Acaba Android 11 olmasından kaynaklı olabilir mi? Öyle ise orijinal Android ine nasıl döndürebilirim?
Reset atmak olur mu?

Basitçe o telefon güncelleme aldıkça yavaşlamıştır.Sen bir şekilde android 9 a dönsen bile telefon yeterince hızlanamaz çünkü google play üzerinde ki uygulamaların kendisi de ayrıca güncelleme yapıyor ve her güncelleme de daha da telefonu yorar hale geliyor. Memnun değilsen tek yol model yükseltmek. s23 çok iyidir. Xiaomi de kendini kanıtladı.
Her uygulamada yavaşlayabiliyor.
İnsan camera uygulamasında bile yavaş olur mu ya hiç?

Benim zaten bu ana telefonum değil. Zaten hızlı telefonum var. Ama bununla bilikte kullanıyorum.

Öncelikle çok elektrik kesilen bir yerde değilseniz sorun etmeyin. Sağlam bir kablo kullanın aksi takdirde yükleme yarıda kesilirse cihaz kurtarılamayabilir. Stock ROM'larda Bootloader kilidini açılması gerekli olmadığı için softbrick riski çok azdır. Bu adımları dikkate alarak ilerleyin.
Laptop var.
Eğer iso gibi dosyasında hasar varsa ve yükleme bozuldu diyelim.
Ben istediğim kadar tekrar tekrar yükleyebilir deneyebilirim di mi?
PC ye format atmak gibi mi?
Yoksa bios güncelleme gibi mi?

Cihazın u sürümü nedir mümkün olmayabilir.

Eğer U8 ise en fazla Android 10'a düşebiliyorsunuz.

Eki Görüntüle 2006470
SM-A107F/DS

Cihazın u sürümü nedir mümkün olmayabilir.

Eğer U8 ise en fazla Android 10'a düşebiliyorsunuz.

Eki Görüntüle 2006470
Bu hangi site?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eski sürümü indirebileceğim biryer var mı?

Son düzenleme:
Eğer ISO gibi dosyasında hasar varsa ve yükleme bozuldu diyelim.
Ben istediğim kadar tekrar tekrar yükleyebilir deneyebilirim değil mi?

Hayir, yüklediğiniz ROM dosyası eğer ki bozuk ise telefonunuz kurtarilamayacak duruma gelebilir. Bu yüzden güvenilir yerlerden indirin ve emin olmadan yüklemeyin. Cihazınız soft brick (yazılımsal çökme, download mode a girilebilir olan hali kisaca) olursa kurtarilabilir. Ama hard brick (sistemin komple bozulması, download mode a girilemez ve anakart değişimi olmadan kurtarilamaz hale gelen durumdur) bu durum yanlış ROM yüklenirken gerceklesme oranı yüksektir. Bu yüzden emin olmadığınız ROM dosyalarını yüklemeyin.

Geri
Yukarı