Çözüldü Samsung A11 telefonun şifresini unuttum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

WiseTR

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050 / AMD RYZEN 5 4500 / 16 GB RAM
Meslek
Öğrenci
Selamlar. Telefonum Samsung A11. Bugün şifresini unuttum ve ayarlamaya çalışırken yanlışlıkla güvenli moda aldım. Hiçbir şey yapamıyorum. Kapatamıyorum telefonu, açamıyorum. Ne yapabilirim?

Çözüm
Güç tuşuna 20 saniye basılı tutun ya da kapanana kadar basılı tutun.
Sonrasında önemli veriler yoksa Recovery üzerinden sıfırlama yapılabilir.

Anakartın değişmesi gerek diyenler boş yapmış. Şu hiçbir şey bilmeyip yazanlardan kurtulsak keşke.

Anakartın değişmesi gerek diyenler boş yapmış. Şu hiçbir şey bilmeyip yazanlardan kurtulsak keşke.
Keşke :D
Bilgileri varsa ne yapacak? Sıfırlayınca bilgiler kalıyor, değil mi kanka?

Bir tek @Lord Raiden doğru demiş.

Keşke :D
bilgileri varsa ne yapacak? Sıfırlayınca bilgiler kalıyor değil mi kanka.

Şifreyi unutmadan önce düşünmesi gerekiyordu. Her telefon söyler şifre kurarken. "Bu şifreyi unutursanız tüm bilgileriniz silinir" diye.

Selamlar. Telefonum Samsung A11. Bugün şifresini unuttum ve ayarlamaya çalışırken yanlışlıkla güvenli moda aldım. Hiçbir şey yapamıyorum. Kapatamıyorum telefonu, açamıyorum. Ne yapabilirim?
Samsung Account ile giriş yaptıysanız ordan kilidinizi açabilirsiniz fakat güvenli modda çalışıyor mu bilmiyorum.

Mesajınızı sabah gördüm. Fakat yazı yazamadığımdan cevap veremedim. Sayenizde oldu teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı