Samsung A13 vs Redmi 10C

__.ali.__

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba herkese. Anneme telefon alacağım fakat Samsung A13 ile Redmi 10C arasında kaldım. Redmi 10C nin işlemcisi fiyatına göre çok iyi. Ama ekran çözünürlüğü düşük ve 270 piksel. A13 ün FHD plus ve 400 piksel yoğunluğu var. Gerçi annem kullanacak piksel pek umurunda olacağını sanmıyorum 😀. A13 için bir kaç yorumda kasma donma yaptığını yazanlar olmuş. Benden daha iyi anlayanlar vardır burada sizce hangisini almalıyım?

Merhaba herkese. Anneme telefon alacağım fakat Samsung A13 ile Redmi 10C arasında kaldım. Redmi 10C'nin işlemcisi fiyatına göre çok iyi. Ama ekran çözünürlüğü düşük ve 270 piksel. A13'ün FHD Plus ve 400 piksel yoğunluğu var. Gerçi annem kullanacak piksel pek umurunda olacağını sanmıyorum 😀. A13 için birkaç yorumda kasma donma yaptığını yazanlar olmuş. Benden daha iyi anlayanlar vardır burada sizce hangisini almalıyım?

Bütçe nedir hocam.

Merhaba herkese. Anneme telefon alacağım fakat Samsung A13 ile Redmi 10C arasında kaldım. Redmi 10C'nin işlemcisi fiyatına göre çok iyi. Ama ekran çözünürlüğü düşük ve 270 piksel. A13'ün FHD Plus ve 400 piksel yoğunluğu var. Gerçi annem kullanacak piksel pek umurunda olacağını sanmıyorum 😀. A13 için birkaç yorumda kasma donma yaptığını yazanlar olmuş. Benden daha iyi anlayanlar vardır burada sizce hangisini almalıyım?

İkisi de alınmaz. Bütçe ne kadar?

Geri
Yukarı