Çözüldü Samsung A20 ROM atma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bestty

Kilopat
Yer
Tardis
Daha fazla  
Merhaba. A20 telefonuma hem deneyim olmasi hem de yenileyene kadar kasma, donmayi en aza indirmek icin ROM atmayi dusundum. Konu hakkinda en ufak fikrim olmadigindan farkli rehberler gorunce kafam karisti. Direkt olarak su ROM'u su rehbere gore kur seklinde yonlendirirseniz sevinirim.

Tarayici, WhatsApp, YouTube ve bankacilik gibi birkac basit uygulamayi kullanabilecegim performansli ROM isimi gorur, onerdiginiz farkli guzel ROM'lar varsa onlari da deneyebilirim.

Çözüm
ROM'lar burada var. crDroid öneririm.

Çözüm

Hocam CrDroid'lerden en gunceli mi onerirsiniz yoksa daha stabil dediginiz surum var mi?

@Heribert Yavuz hocam TWRP'yi kurmak için gereken menüye giremiyorum, ses kısma ve kapama tuşuna basarak açınca bootloader uyarısının olduğu menüye atıyor. Bootloaderi ve USB hata ayıklamayı açmıştım, nerede hata yaptım?

Sanırım attığınız recovery için vbmeta hazırlama rehberini kullanmam gerek, onun için .AP'i nereden bulacağım?

@Heribert Yavuz hocam TWRP'yi kurmak için gereken menüye giremiyorum, ses kısma ve kapama tuşuna basarak açınca bootloader uyarısının olduğu menüye atıyor. Bootloaderi ve USB hata ayıklamayı açmıştım, nerede hata yaptım?

Sanırım attığınız recovery için vbmeta hazırlama rehberini kullanmam gerek, onun için. AP'i nereden bulacağım?

Cihazın stock ROM dosyasının içerisinde var.

Geri
Yukarı