Samsung A21S'in ekran değişimi ne kadar tutar?

Makaleler
3
Yakın bir arkadaşımın kullandığı A21S model telefonun ekranında geçtiğimiz gün durup dururken çizgiler çıkmaya, görüntüler kaymaya başladı. Ayrıca ekran dokunmatiği kendi kendine saçma sapan yerlere tıklıyor. Bu yüzden Samsung'la iletişime geçtim ve yetkili servislerine götürmemi söylediler. Götürdüğümdeyse işçilik ve malzeme dahil 1.780 TL değer biçtiler. Onayladığım taktirde değişim yapacaklarını belirttiler. Ben de düşünmek için zaman istedim. Bu telefonunun ekran değişimi gerçekten de 1.780 TL tutar mı? Yoksa başka bir servise mi götürmeliyim? Ankara'da tavsiye ettiğiniz servisler varsa önerinizi de alabilirim.

İnternette 1690 TL diye belirtmişler.
1701702106875.png

600 TL ortalama fiyatı var yan sanayi ekranların, sıhhıye'de balıkçıoğlu'na gidip bir de orada fiyat alın. Daha önce Samsung'un etlikte bulunan servisinde j7'ye ekran değişimi yaptırdım, ekran 4 defa yeniden yapıştırıldı ve en sonunda yine ekran cihazdan ayrıldı yani Samsung servisine 2 kat para verince çok da mükemmel sonuçlar elde edilmiyor. Şahsen a kalite bir ekran taktırıp maliyetimi 1000TL'nin üzerine çıkartmam ve kullanırkende cihazıda bu süreçte satardım.

600 TL ortalama fiyatı var yan sanayi ekranların, Sıhhıye'de Balıkçıoğlu'na gidip bir de orada fiyat alın. Daha önce Samsung'un etlikte bulunan servisinde j7'ye ekran değişimi yaptırdım, ekran 4 defa yeniden yapıştırıldı ve en sonunda yine ekran cihazdan ayrıldı yani Samsung servisine 2 kat para verince çok da mükemmel sonuçlar elde edilmiyor. Şahsen a kalite bir ekran taktırıp maliyetimi 1000TL'nin üzerine çıkartmam ve kullanırken de cihazı da bu süreçte satardım.
Balıkçıoğlu'nda 7 farklı yere sordum, 700 ila 900 lira arası fiyatlar verdiler. Tek sorun garanti olayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı