Samsung A3 2017 batarya sorunu

• Konuyu başlatan 70409
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 3B
Evet iPhone cihazları ikinci elde daha iyi para ediyor, alıcısı da daha fazla çıkıyor.

Hocam kimisi iPhone çok seviyor. Param olsa iPhone alırım diyor ama ben param çok olsa da ginede almam diye düşünüyorum. iPhone yapısını pek sevemedim, iPhone 5S kullandım. Android telefon gibi bir rahatlık yok. Bilgisayardan dizi, film, müzik atcan telefona diyelim. Android kadar kolay atamıyorsun, seni uğraştırıyor. Bir de internetten telefona her istediğini indiremiyorsun. Eskiden derlerdi, iPhone kullandığı işletim sisteminden dolayı Android telefonlardan daha hızlı ve aradan zaman geçse de hızını koruyor, telefon yavaşlamıyor. Hocam inan ki o eskidenmiş, eskide kalmış. Samsung S3, S4 zamanında öyleydi ama artık yeni Android telefonlar ve yeni Android işletim sisteminden dolayı Android telefonlarda yavaşlama olmuyor. Benim şu an kullandığım telefon hala ilk aldığım zamanla aynı hızda, aynı performansı veriyor. Özellikleri neyse, ilk aldığım zaman ne performans veriyorsa, şimdi de aynı performansı veriyor.

. Android telefon gibi bir rahatlık yok. Bilgisayardan dizi, film, müzik atcan telefona diyelim. Android kadar kolay atamıyorsun, seni uğraştırıyor. Bir de internetten telefona her istediğini indiremiyorsun. Eskiden derlerdi, iPhone kullandığı işletim sisteminden dolayı Android telefonlardan daha hızlı ve aradan zaman geçse de hızını koruyor, telefon yavaşlamıyor. Hocam inan ki o eskidenmiş, eskide kalmış. Samsung S3, S4 zamanında öyleydi ama artık yeni Android telefonlar ve yeni Android işletim sisteminden dolayı Android telefonlarda yavaşlama olmuyor. Benim şu an kullandığım telefon hala ilk aldığım zamanla aynı hızda, aynı performansı veriyor.
Android kadar rahat değil, insanı dediğin gibi uğraştırıyor. Samsung S5 modeliyle beraber yazılım sorununu çözdü zaten. Yeni Android cihazlar eskisi gibi kolay yavaşlamıyor, bende de J7 PRO var, 2 yıldan fazladır kullanıyorum yavaşlama yok hala çok stabil. Arkadaşımda E5 var, 6 yıldır kullanıyor hala seri çalışıyor cihaz, E5 modelinde zamanında çıkan yeni, sorunsuz arayüz vardı. Ben ülkedeki fiyatlarından dolayı şahsen Iphone almıyorum, daha iyi özellikler sunan rakipleri çok daha ucuz. Benim kullanma şekline uymuyor, Android kadar kendimi rahat hissedemediğim için tercih etmem pek. Kötü telefonlar değil elbette Iphone modelleri, Iphone abartıldığı kadar iyi değil, taparcasına savunanlar var, Android kasıyor, donuyor diyenler var bunları dikkate almamak gerek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı