Samsung A30 yeniden başlatma için şifre istiyor

haidennn

Hectopat
Arkadaşlar telefonum Samsung A30 telefonumun şarjı bitmişti ve şifresini hatırlamıyorum. Hard reset yapacaktım onda da yine pin istiyor ve telefonum kapanmıyor ve yine pın istiyor. Bu durumu nasıl düzeltebilirim?

Arkadaşlar telefonum Samsung A30 telefonumun şarjı bitmişti ve şifresini hatırlamıyorum. Hard reset yapacaktım onda da yine pin istiyor ve telefonum kapanmıyor ve yine pın istiyor. Bu durumu nasıl düzeltebilirim?

Şarjının bitmesini bekleyebilirsiniz.

Şarjı yüzde 92 :(
Güç tuşuna basılı tut. Kapat seçeneğine bas, PIN isteyince tekrardan basılı tut. Bir süre basılı tuttuktan sonra "Pin girin" yazısı kaybolunca güç tuşuna basmayı kes.

Geri tuşuna bas, tekrardan güç tuşuna basılı tut. Bu sefer yeniden başlatma seçeneğine tıkla. PIN isteyince tekrardan basılı tut. Bir süre basılı tuttuktan sonra "Pin girin" yazısı kaybolunca güç tuşuna basmayı kes.

Geri tuşuna bas, tekrardan güç tuşuna basılı tut. Bu sefer acil mod seçeneğine tıkla. PIN isteyince tekrardan basılı tut. Bir süre basılı tuttuktan sonra "Pin girin" yazısı kaybolunca güç tuşuna basmayı kes.

PIN ekranına gel, Ses yükseltme + Ses kısma + Güç tuşuna basılı tut.

Hocam, bir sorun oldu. Hard reset yapılan yere geldim fakat anında beni tekrar telefon ekranına attı. Oraya bir daha giremedim. Tekrardan PIN kodu isteme yerine attı.

Yeni konular

Geri
Yukarı