Samsung A30s Custom ROM önerisi

Kool Aid Man

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba sayın Technopat halkı. Samsung A30s cihazım hayatının son dönemlerini yaşıyor ve ben bu cihazı daha iyi yapmak için sizlerden Custom ROM önerisi istiyorum. Ayrıca, Custom ROM'lar hakkında çok bilgiye sahip değilim, o yüzden nasıl atacağımı bilmiyorum. Yardım edebilir misiniz?

crDroid öneririm.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240414-164813_Settings.jpg
    Screenshot_20240414-164813_Settings.jpg
    129,7 KB · Görüntüleme: 10
Kapalıydı, ben açtım.

Öyle açılmıyor o hocam cihazı kapatın ve Power tuşu ve ses kısma tuşuna basın yeşil bir ekran gelecektir orada unlock the bootloader seçeneği olacak orada ses arttırma tuşuna uzun süre basınız ve bootloader açılacaktır (bu durum cihazın içindeki verileri silecektir ve bootloader kilidi açmak garantinizide devre dışı bırakacağından bu işlemde ne ben ne de Technopat sorumluluk alır)

Bootloader için.
Recovery için vbmeta.

Öyle açılmıyor o hocam cihazı kapatın ve Power tuşu ve ses kısma tuşuna basın yeşil bir ekran gelecektir orada unlock the bootloader seçeneği olacak orada ses arttırma tuşuna uzun süre basınız ve bootloader açılacaktır (bu durum cihazın içindeki verileri silecektir ve bootloader kilidi açmak garantinizide devre dışı bırakacağından bu işlemde ne ben ne de Technopat sorumluluk alır)

Tamamdır hocam Bootloader'ı açtım şu anda veriler siliniyor, PC'den yazıyorum.

Cihaz kuruldu. Şimdi ne yapmam lazım?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı