Samsung A32 alınır mı?

ENESPEKTAŞ

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefon alacağım fotoğraf önemli değil günümün yarısı sosyal medya ile geçiyor arada bir CoD oynuyorum keyfine Samsung pisamanlıktır yazıyorlar hiç Samsung kullanmadım artı ve eksileri nelerdir?
4 sene kullanacağım sizce alınır mı?

Vallahi ben 5 yıldır J7 kullanıyorum özellikleri düşük olan bir telefon ve seviyesine göre pişman olmadım ben. Samsung hassas bir telefon hor kullanımda sıkintı yaşayabilirsiniz Samsung pişmanliktır diyenler benim düşünceme göre telefonu hor kullanıyor. Bende A32 almayı planlıyorum güzel bir telefon.

Arkadaşlar telefon alacağım fotoğraf önemli değil günümün yarısı sosyal medya ile geçiyor arada bir CoD oynuyorum keyfine Samsung pisamanlıktır yazıyorlar hiç Samsung kullanmadım artı ve eksileri nelerdir?
Samsung telefonlar oyun odaklı bir amaç icin yapılmıyor, Samsung markası, Genel İşleri maksimum performans odaklı ürün çıkartıyor. ve samsung pişmanlık değildir fazla oyun oynamassanız 5-6 yıl bile kullanırsınız. konuya gelirsek alınır.

Samsung kaliteli bir marka, güzel kullanırsan 5 6 yıl gidiyor sonra annene veriyorsun daha oda kullanıyor, telefonu vardı sürekli düşerdi hiç arıza vermedi ekranları da sağlamdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi ben 5 yıldır J7 kullanıyorum özellikleri düşük olan bir telefon ve seviyesine göre pişman olmadım ben. Samsung hassas bir telefon hor kullanımda sıkintı yaşayabilirsiniz Samsung pişmanliktır diyenler benim düşünceme göre telefonu hor kullanıyor. Bende A32 almayı planlıyorum güzel bir.

Vallahi ben 5 yıldır J7 kullanıyorum özellikleri düşük olan bir telefon ve seviyesine göre pişman olmadım ben. Samsung hassas bir telefon hor kullanımda sıkintı yaşayabilirsiniz Samsung pişmanliktır diyenler benim düşünceme göre telefonu hor kullanıyor. Bende A32 almayı planlıyorum güzel bir telefon.

Kessinlikle katılıyorum ben S3 mini ile hor kullanmadan 6-7 yıl idare etmistim.

A32 ile CoD'u oynarken biraz sıkıntılar çekersin. İşlemcisi çok kötü. Sırf marka diye almak saçma olur. A32 fiyatını haketmiyor.

A32 ile CoD'u oynarken biraz sıkıntılar çekersin. İşlemcisi çok kötü. Sırf marka diye almak saçma olur. A32 fiyatını haketmiyor.

Arkadasım kullanıyor 45 FPS oynuyor akıcı ama ileride sıkıntı çıkarır mı bilmiyorum.

Herkes POCO al diyor ama kalitesiz gibi geliyor 90Hz ve POCO'yu testini izlemistim 90Hz POCO'dan daha iyi.

Arkadasım kullanıyor 45 FPS oynuyor akıcı ama ileride sıkıntı çıkarır mı bilmiyorum.

Herkes POCO al diyor ama kalitesiz gibi geliyor 90Hz ve POCO'yu testini izlemistim 90Hz POCO'dan daha iyi.

Xiaomi'den uzak dur.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı