Çözüldü Samsung A32 depolaması "-1B/8GB" olarak görünüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ketofilen

Kilopat
Yer
Kaer Morhen
Dostlar selam, telefonum 128 GB. Bi' anda ne olduysa telefon hafızası -1B/8GB olarak görünmeye başladı. Ekran görüntüsü bile alamıyorum şu anda. Başına bu sorun gelen var mı acaba?
Hiçbir uygulama güncellemesi de yapılmıyor.
Çözüm önerilerinizi bekliyorum olacağım.
Not: Format yazıp geçecek arkadaşlar konuya dahil olmasın, teşekkür ederim.

Çözüm
Telefonu yeniden başlatıp cihaz bakımında temizlik yapmayı denediniz mi ?
İlk başta düzelmedi diye buraya konu açtım daha sonrasında tekrar attığımda düzeldi. 104.6/128GB görünüyordu. Kullanmadığım uygulama ve dosyalari temizledim. Herhalde fazla mi yuklendi dicem ama sistem dosyalari dahil 104.6GB gorunuyor anlamadim o yuzden.
Neyse umarim bir daha olmaz.

Format demeyin diyorsunuz ama telefonların yazılımına PC'deki gibi gir Regedit'e şunları değiştir işte gir şu klasörü şunu sil tekrar kur gibi bir şans yok format atarsın düzelmezse gönder garantiye.
Hocam şu yuzden buna benzer cogu konuya bakin tek kelimelik cevaplar bulursunuz: "Format." bilgisi olmayan kisiler direkt format yazip gecistirdigi icin oyle bir ibare kullandim.

Tesekkur ederim cevabiniz icin format ihtiyacimiz kalmadan cozduk.
Format demeyin diyorsunuz ama telefonların yazılımına PC'deki gibi gir Regedit'e şunları değiştir işte gir şu klasörü şunu sil tekrar kur gibi bir şans yok format atarsın düzelmezse gönder garantiye.

Telefonu yeniden başlatıp cihaz bakımında temizlik yapmayı denediniz mi ?
İlk başta düzelmedi diye buraya konu açtım daha sonrasında tekrar attığımda düzeldi. 104.6/128GB görünüyordu. Kullanmadığım uygulama ve dosyalari temizledim. Herhalde fazla mi yuklendi dicem ama sistem dosyalari dahil 104.6GB gorunuyor anlamadim o yuzden.
Neyse umarim bir daha olmaz.

Hocam şu yuzden buna benzer cogu konuya bakin tek kelimelik cevaplar bulursunuz: "Format." bilgisi olmayan kisiler direkt format yazip gecistirdigi icin oyle bir ibare kullandim.

Tesekkur ederim cevabiniz icin format ihtiyacimiz kalmadan cozduk.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı