Samsung A32 nasıldır?

Bütçe
3500 - 4000
@Nailed ıt OnePlus markası genelde amiral gemisi yani iPhone, Samsung "S" serisi segmentinde cihazlar ürettiği ve Türkiye tarafında çok aktif olmadığı için bilmemeniz normal.

Fiziksel mağazada bulunur mu emin değilim açıkçası.

Nord N10 modeli yonga seti ve yazılım olarak daha iyi, yonga seti olarak arada çok ciddi bir performans farkı var.
(Yazılım olarak iki firmada çok iyi ama bana göre Oxygen OS daha iyi)
Havale ile satın alım yapabileceğim bir yer biliyor musunuz? Siparişini vereyim bari. Dediğim gibi Kredi Kartımda 1.000₺ limit olduğu için istesem de alışveriş yapamıyorum.

N11'de varmış, buldum. Tam emin olamadım ama alıp almamak konusunda. Çok kararsız kaldım şu an, aslında aklım çelinmedi değil ama bilemedim.

Çok düşünme abi piyasadaki en iyi telefon şu anda bak zam gelmeden elini çabuk tut al 5 litrelik yağ 2 ay önce 60 liraydı şimdi 130 lira.

Çok düşünme abi piyasadaki en iyi telefon şu anda bak zam gelmeden elini çabuk tut al 5 litrelik yağ 2 ay önce 60 liraydı şimdi 130 lira.
Normalde geçen ay 3800₺'ye beğendiğim Xiaomi Mi 11 Lite bu ay 5800₺ olduğu için zaten yarın direkt satın alım yapmayı planlıyorum. Maalesef ülkede bir şeyi "alacağım" dediğin anda alman gerekiyor. Örneğin 3 ay önce 14.000₺'ye aldığım bilgisayarım şu an 20-21.000₺ ediyor. Yarın fiziksel mağazaları gezeyim, bulabilirsem fiziksel mağazalardan alayım, bulamazsam internetten sipariş edeyim bari.

Normalde geçen ay 3800₺'ye beğendiğim Xiaomi Mi 11 Lite bu ay 5800₺ olduğu için zaten yarın direkt satın alım yapmayı planlıyorum. Maalesef ülkede bir şeyi "alacağım" dediğin anda alman gerekiyor. Örneğin 3 ay önce 14.000₺'ye aldığım bilgisayarım şu an 20-21.000₺ ediyor. Yarın fiziksel mağazaları gezeyim, bulabilirsem fiziksel mağazalardan alayım, bulamazsam internetten sipariş edeyim bari.

Mağazada daha pahalıdır sen bence bu mübarek cuma gecesi sipariş ver internetten gelsin kullan.

Hepsiburada nın kendi satıcısından alışveriş kredisi ile alabilirsiniz. Bankaların faiz oranına dikkat edin ama.

Hepsiburada nın kendi satıcısından alışveriş kredisi ile alabilirsiniz. Bankaların faiz oranına dikkat edin ama.
Nakit satın alabilecek gücüm var, kredi düşünmüyorum.
1639173765088.png

Fiziksel mağazada çok alakasız bir fikir değişikliği yapıp Xiaomi Note 10S aldım. Niye böyle bir şey yaptım ben de bilmiyorum ama yaptım inşallah pişman olmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı