Samsung A32 PUBG'de 45 derece normal mi?

Normaldir. Aşırı derecede bir sıcaklık değil. Yine de sizi rahatsız edecekse 45 FPS oynayın.

Size birsey sorabilir miyim; konu actim ancak A32 kullanan bulamiyorum.

Ben bu telefonu; menusunden, hizli sarj aktif ve deaktif olarak sarj ediyorum. (Ayni sekilde, sifir ekran aydinligi ve ucak modu ve wifisiz) Suresi birebir ayni. Bozukluk mu var acaba? Siz denediniz mi?

Arkadaşlar Samsung A32 kullanıyorum PUBG 45 derece olması normal mi bir de 60 FPS Config atıp oynuyorum akıcı ve aşırıda.
Normaldir. Aşırı derecede bir sıcaklık değil. Yine de sizi rahatsız edecekse 45 FPS oynayın.
Tesekür ederim
Size birsey sorabilir miyim; konu actim ancak A32 kullanan bulamiyorum.

Ben bu telefonu; menusunden, hizli sarj aktif ve deaktif olarak sarj ediyorum. (Ayni sekilde, sifir ekran aydinligi ve ucak modu ve wifisiz) Suresi birebir ayni. Bozukluk mu var acaba? Siz denediniz mi?
Bende 20 25 dk daha erken sarj oluyor adaptörde bir bozukluk olabilir normal kullanimda kaç saate sarj oluyor

Teşekkür ederim. Normal kullanimda denemedim ancak telefon kapali olarak denedim yine ayni.

Hizlisi 2.22 dk. Normali 2.35 dk civari.

Normal kanka yani bir bozukluk yok herkeste aynı bir de bir şey soracağım şarjda telefonun isiniyor mu?

Boşta bile o sıcaklık normal.

CoD mobilde 42 görüyor en fazla ama evde pervane var onun karşısında oynuyorum en fazla 37 görüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı