Samsung A32 vs A52

Eren.exe

Hectopat
Merhaba dostlar. Bu iki telefondan birini alacağım ancak kararsız kaldım. Telefon ile daha çok video izliyorum. batarya önemli benim için. bir taraf daha hızlı şarj oluyor, bir taraf daha çok mAh'a sahip. OIS özelliği ve suya dayanıklılığı açısından A52 daha cazip geliyor. Fiyat farkına değer mi?

Merhaba dostlar. Bu iki telefondan birini alacağım ancak kararsız kaldım. Telefon ile daha çok video izliyorum. Batarya önemli benim için. Bir taraf daha hızlı şarj oluyor, bir taraf daha çok MAh'a sahip. OIS özelliği ve suya dayanıklılığı açısından A52 daha cazip geliyor. Fiyat farkına değer mi?

Hocam bu nasıl soru? :D

A52 kat ve kat değer o fiyat farkına, gerek kamerası, gerek işlemci farkı, gerek ekran olarak.

Hocam bu nasıl soru? :D

A52 kat ve kat değer o fiyat farkına, gerek kamerası, gerek işlemci farkı, gerek ekran olarak.
Ya hocam haklısınız aslında babam A52'ye tamam diyince direk A52 olarak karar kıldım zaten. Telefonun büyüklüğünü vs. görmek için bir yere gittik oradaki satıcı A52 ile A32 arasında fark yok gibi bir şey söyledi, ben de aynısını dedim A52 daha iyi diye sonradan işte babamı da inandırmak maksadıyla burada konu açayım dedim.

Ya hocam haklısınız aslında babam A52'ye tamam deyince direk A52 olarak karar kıldım zaten. Telefonun büyüklüğünü vs. görmek için bir yere gittik oradaki satıcı A52 ile A32 arasında fark yok gibi bir şey söyledi, ben de aynısını dedim A52 daha iyi diye sonradan işte babamı da inandırmak maksadıyla burada konu açayım dedim.

Satıcının niyeti belli :D
Büyük ihtimalle A32 modeli elinde kalmış alan yok size kilitlemeye çalışmış :D

Ayrıca tavsiyem eğer mağaza üzerinden alacaksanız telefoncuya falan gitmeyin.
MediaMarkt, Teknosa, Vatan gibi yerlerden alın :)

Satıcının niyeti belli :D
Büyük ihtimalle A32 modeli elinde kalmış alan yok size kilitlemeye çalışmış :D

Ayrıca tavsiyem eğer mağaza üzerinden alacaksanız telefoncuya falan gitmeyin.
MediaMarkt, Teknosa, Vatan gibi yerlerden alın :)
Yok hocam zaten Vatan'dan alacağız sadece dediğim gibi büyüklüğüne bakmak için gitmiştik ve evet, adamın elinde A52 yoktu sadece maketi vardı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı