Samsung A32 vs Oppo A74 vs Realme C25

Bütçe
3500

Arda Şimşek

Kilopat
Daha fazla  
2500-3500 TL arasında telefon arıyorum aklımda başlıktaki 3 telefon var Realme ekleme sebebim aradaki fiyat farkına diğerlerine değer mi diye? Sizce bu fiyata bunlardan hangisi alınmalı veya başka öneriniz var mı?
@Elan Morin Tedronai

2500-3500 TL arasında telefon arıyorum aklımda başlıktaki 3 telefon var Realme ekleme sebebim aradaki fiyat farkına diğerlerine değer mi diye? Sizce bu fiyata bunlardan hangisi alınmalı veya başka öneriniz var mı?
@Elan Morin Tedronai

Fiyat farkına değer ama C25 modeli de kesinlikle iyi bir model.
Aralarından en mantıklısı A32 ama A32 yerine Note 10s daha mantıklı.

Fiyat farkına değer ama C25 modeli de kesinlikle iyi bir model.
Aralarından en mantıklısı A32 ama A32 yerine Note 10s daha mantıklı.
Anladım C25 önerileri ve özellikleri baya dikkatimi çekti Amoled ekran olmaması dışında çok cazip bir cihaz gibi.

Note 10s için de 3700 lira şuan 3500 lira üzerine 10 taksit yapılmıyor, öğrenci iken aylık 1100 lira ödeme yapmak zor geliyor bu yüzden ama yine de dikkate alacağım teşekkür ederim.

A32 ekranı için bile alınır)

Bu modeller arasından önerim A32. Bu model yerine de o fiyat aralığında Note 10S alınabilir.
Yukarıda da aynı öneri geldi ancak Note 10s 3500 barajını aştığı için taksit sayısı 3 e düşüyor bu yüzden ödeme konusunda çekiniyorum. Vatan'ın peşin fiyatına taksit kredisini kullanmayı düşünüyorum. Ama zorlamak mantıklı olacak gibi önerilere bakarsak.

Anladım C25 önerileri ve özellikleri bayağı dikkatimi çekti AMOLED ekran olmaması dışında çok cazip bir cihaz gibi.

Note 10s için de 3700 lira şu an 3500 lira üzerine 10 taksit yapılmıyor, öğrenci iken aylık 1100 lira ödeme yapmak zor geliyor bu yüzden ama yine de dikkate alacağım teşekkür ederim.

Hocam 3700 olsa önermem merak etmeyin :D

Hocam 3700 olsa önermem merak etmeyin :D

Ben alışveriş kredisi ile almak zorundayım maalesef nakit param yok. Bu yüzden 3880 liraya falan geliyor bu telefon A32 ile 380 TL fark oluyor 64GB modeli. A32 de ise direk peşin fiyatına taksit yapabiliyorum. 380 liralık farka değerse yine bunu tercih edebilirim. Çok bilgi sahibi değilim farkları konusunda.

Ben alışveriş kredisi ile almak zorundayım maalesef nakit param yok. Bu yüzden 3880 liraya falan geliyor bu telefon A32 ile 380 TL fark oluyor 64 GB modeli. A32 de ise direk peşin fiyatına taksit yapabiliyorum. 380 liralık farka değerse yine bunu tercih edebilirim. Çok bilgi sahibi değilim farkları konusunda.

Performans noktasında Note 10s daha iyi.
A32 ise ekran, kamera ve yazılım noktalarında daha iyi.

A32 performans yönünden rakiplerinden oldukça geride kalıyor ama bunu da hesap edin.

Performans noktasında Note 10s daha iyi.
A32 ise ekran, kamera ve yazılım noktalarında daha iyi.

A32 performans yönünden rakiplerinden oldukça geride kalıyor ama bunu da hesap edin.
Ben sosyal medya, mail, fotoğraf ve film dizi izlemek için kullanıyorum cihazı sıklıkla. Oyun neredeyse hiç oynamıyorum. Bunlara dayanarak sizce 380 liralık farkı vermeye değer mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı