Samsung A33 5G nasıldır?

Eyüphan KAYA

Decapat
Yer
İstanbul-Sarıyer
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Geliştirici
Merhaba arkadaşlar,
Samsung M31s model telefonu kullanıyordum. Dokunmatik sorunu olduğu için birkaç kez servise gitti geldi. Sorun çözülmediği için THH'ye gittim ve kazandım. Servis bugün aradı ve M31s olmadığını, onun yerine A33 5G vereceklerini söylediler. Bu model nasıldır? Kronik sorunları var mı? Kullanan arkadaşlar memnun mu? Görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.

Hocam ben kullanmıyorum ama güzel cihaz. Alacaktım ama pahalı gelmişti. Telefonda 6GB RAM, 128GB hafıza var bence yeterli. Bence en iyi özelliği de ekranı. Super AMOLED ekrana sahip. 90Hz yenileme hızı var. 4K 30 FPS çekim yapabiliyor. 1080p'de 60 FPS çekim yapabiliyor. Kamerası da iyi sayılır. Bataryası da tipik 5000 mAh. Bence çok güzel cihaz. Kronik sorunu olup olmadığını bilmiyorum fakat özellikleri güzel. Siz yine de epey sitesinden bir bakın özelliklerine. Bütün özellikleri yazar orada.

Hocam ben kullanmıyorum ama güzel cihaz. Alacaktım ama pahalı gelmişti. Telefonda 6 GB RAM, 128 GB hafıza var bence yeterli. Bence en iyi özelliği de ekranı. Super AMOLED ekrana sahip. 90Hz yenileme hızı var. 4K 30 FPS çekim yapabiliyor. 1080P'de 60 FPS çekim yapabiliyor. Kamerası da iyi sayılır. Bataryası da tipik 5000 mAh. Bence çok güzel cihaz. Kronik sorunu olup olmadığını bilmiyorum fakat özellikleri güzel. Siz yine de epey sitesinden bir bakın özelliklerine. Bütün özellikleri yazar orada.

Teşekkür ederim baktım. M31s kronik dokunmatik arızalıydı. A33 içinde ses gitmiyor cızırtı yapıyor vs demişler. Vallahi yıldım şu kronik arızalı cihazlardan.

Merhaba arkadaşlar,
Samsung M31s model telefonu kullanıyordum. Dokunmatik sorunu olduğu için birkaç kez servise gitti geldi. Sorun çözülmediği için THH'ye gittim ve kazandım. Servis bugün aradı ve M31s olmadığını, onun yerine A33 5G vereceklerini söylediler. Bu model nasıldır? Kronik sorunları var mı? Kullanan arkadaşlar memnun mu? Görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.

Güzel hocam alınır.

Teşekkür ederim baktım. M31s kronik dokunmatik arızalıydı. A33 içinde ses gitmiyor cızırtı yapıyor vs demişler. Vallahi yıldım şu kronik arızalı cihazlardan.
Hocam bende de A23 var, arama yaptığım zaman bazen karşı tarafın sesi bana çok kötü geliyor. Ses iyi gidiyor ama bazen çok kötü geliyor. Babamla adam akıllı konuşamadım telefonda :D

Merhaba arkadaşlar,

Orta seviye için iyi bir cihaz.

Geri
Yukarı