Samsung A33 5G vs A52

• Konuyu başlatan YeL
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 609

YeL

Hectopat
Daha fazla  
Şu iki telefon arasında kaldım. Çok fazla oyun oynayan birisi değilim. Ama arada da oynarım. Genellikle video izlerim, Instagram'da vs takılırım ve şarjının çabuk bitmemesi benim için çok önemli bir özellik. Bu istekleride göz önünde bulundurduğumuzda hangi telefonu almak daha mantıklıdır?

Bence ikisi arasında A33. Ama amacınıza göre A23 6 gb de güzel olabilir, hem fiyat farkı da var ve şarjı da bu ikisinden de daha iyi gidiyor.

Annem ve babam A33 kullanıyor. Şuana kadar hiçbir sıkıntı çıkarmadı. Batarya performansıda gayet iyi. Babam yoğun kullanımda günü çok rahat çıkarıyor.

Şu iki telefon arasında kaldım. Çok fazla oyun oynayan birisi değilim. Ama arada da oynarım. Genellikle video izlerim, Instagram'da vs takılırım ve şarjının çabuk bitmemesi benim için çok önemli bir özellik. Bu istekleride göz önünde bulundurduğumuzda hangi telefonu almak daha mantıklıdır?
A33 daha iyi.

A33 öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı