Samsung A33 alınır mı?

cyper

Centipat
Daha fazla  
Samsung A33 aldım. Kararsızım, pişmanlık duyuyor gibiyim. Günümüz için yeterli mi, 3-4 yıl idare edecek bir telefon mu?

Çok öyle yüksek grafikli oyunlar oynarım demiyorsanız sosyal medyada takılırım video izlerim derseniz evet o fiyata alınır bence.

Kullanım amacın WhatsApp ve Instagram'da gezmek dışında başka bir şey olmamalı. Aksi taktirde Samsung markasının s ve Note serisi harici tüm modelleri.
Max 2 yıl kullanım sonunda yavaşlama donma gibi sorunlar yaşıyor.

Çok öyle yüksek grafikli oyunlar oynarım demiyorsanız sosyal medyada takılırım video izlerim derseniz evet o fiyata alınır bence.
Hocam onun için almıştım redmi 11 pro arasında kalmıştım neyse canımız sagolsun

Kullanım amacın WhatsApp ve Instagram'da gezmek dışında başka bir şey olmamalı. Aksi taktirde Samsung markasının s ve Note serisi harici tüm modelleri.
Max 2 yıl kullanım sonunda yavaşlama donma gibi sorunlar yaşıyor.

Hocam amacım oyun oynamak İnternet sosyal medya gibi ama sizde haklısınız umarım yarı yolda bırakmaz.

Bu bütçedeki en iyisi telefon olsa da oyun için böyle bütçelerde xiaomi bakılması taraftarıyım. Ama elinizdeki telefon da kötü bir telefon değil. Oyun amaçlı olmasa da 2-3 yıl rahat götürür.

Bir şey olmaz hocam bende A53 var neredeyse aynılar zaten, çoğu oyunda yüksek FPS alacağından garanti ederim. Bu arada tek sıkıntısı Pubg 60 FPS vermemesi ama onu GFX ile halettim.

Bu bütçedeki en iyisi telefon olsa da oyun için böyle bütçelerde xiaomi bakılması taraftarıyım. Ama elinizdeki telefon da kötü bir telefon değil. Oyun amaçlı olmasa da 2-3 yıl rahat götürür.
Saolun Hocam kafam çok karışmıştı

Bir şey olmaz hocam bende A53 var neredeyse aynılar zaten, çoğu oyunda yüksek FPS alacağından garanti ederim. Bu arada tek sıkıntısı Pubg 60 FPS vermemesi ama onu GFX ile halettim.
Haklısınız hocam a53 aynı özellikler aldığım yer taksit faiz kendi karı ile 20.000 TL demişti bende bunu 12.000 TL aldım

Geri
Yukarı