Samsung A34 5G vs Samsung A54 5G

quorzy

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI B450M A-PRO MAX,AMD RYZEN 5 5600,ASUS RX570 OC 8GB,G.SKİLL 8x2 3600mhz RAM
Bu iki telefondan birini almak istiyorum. A34 PUBG 60FPS ama damla çentik, A54 ise 30FPS ama nokta çentik. Sizce hangisini almam mantıklı olur? Ya da A54'e 60 pfs gelir mi? Bu arada nokta çentik daha hoşuma gidiyor damla çentik olayı bozuyor.

Bu iki telefondan birini almak istiyorum. A34 PUBG 60FPS ama damla çentik, A54 ise 30FPS ama nokta çentik. Sizce hangisini almam mantıklı olur? Ya da A54'e 60 pfs gelir mi? Bu arada nokta çentik daha hoşuma gidiyor damla çentik olayı bozuyor.

Bütçeniz nedir öneri yapabilirim ayrıca PUBG için mi telefon alıyorsunuz anlamadım.
Sonradan FPS 30'dan 60'a çıkmaz bir de telefonu sadece oyun için kullanmayacaksanız nokta çentik güzel duruyor.

A54 islemci olarak 60 FPS'i karsilayabilecek bir telefon sadece yazılımsal bir sıkıntısı var eğer sadece PUBG için alacaksan A34 al ya da Xiaomi'ye yönel.

Poco F4 daha mantıklı olur.

A54 islemci olarak 60 FPS'i karsilayabilecek bir telefon sadece yazılımsal bir sıkıntısı var eğer sadece PUBG için alacaksan A34 al ya da Xiaomi'ye yönel.
yok hocam sadec oyun için değil

Geri
Yukarı