Vivo 29 Lite 5G vs Samsung A34 5G

Rixev

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bugün A34 için gittim fakat Teknosa çalışanları bana Vivo'yu önerdi ve Vivo aldım sizce hata yapmış mıyım? 1 ay boyunca değişim var anladığım kadarıyla siz hangisini iyi buluyorsunuz ikisi de 8/8 256/256 fakat galiba Vivo'da geniştelimiş RAM değsteiği gibi bir şey var herhalde 16 GB RAM gözüküyor yardım olursanız sevinirim!

Benim genel olarak Vivo markası ile iyi anılarım olmadığı için şahsen önermezdim. Bu çalışanlar niye durmadan Vivo öneriyorlar anlamıyorum.

Çevremde iki kişiye A34 aldırdım ve ikisi de çok memnun. A34 bu fiyat skalasında en iyi telefon diye düşünüyorum gündelik kullanımda.

Merhaba arkadaşlar, bugün A34 için gittim fakat Teknosa çalışanları bana Vivo'yu önerdi ve Vivo aldım sizce hata yapmış mıyım? 1 ay boyunca değişim var anladığım kadarıyla siz hangisini iyi buluyorsunuz ikisi de 8/8 256/256 fakat galiba Vivo'da geniştelimiş RAM desteği gibi bir şey var herhalde 16 GB RAM gözüküyor yardım olursanız sevinirim!

Tabii ki A34 5G. Vatan Bilgisayar dahi kimseyi dinlemeyin önce burada konu açın. Onlardan daha bilgili burası.

Benim genel olarak Vivo markası ile iyi anılarım olmadığı için şahsen önermezdim. Bu çalışanlar niye durmadan Vivo öneriyorlar anlamıyorum.

Çevremde iki kişiye A34 aldırdım ve ikisi de çok memnun. A34 bu fiyat skalasında en iyi telefon diye düşünüyorum gündelik kullanımda.

Bugün aldığım Vivo'yu değştirebilir miyim hiçbirşeyine dokunadmım kurulumuda onlar yaptı.

Hocam Teknosa benim pek beğendiğim bir şirket değil ama gidip deneyiniz. Umarım değişim yaparlar.

Ben aslında MediaMarkt'cıyım fakat babam ısrar edince maalesef yardımlarınız için çok teşekkürler yarın sonucu buraya yazıcağım.

Evet değiştim ve Samsung A34 5G ve yanında Samsung Buds 2 kulaklıkta aldım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı