Samsung A34 alınır mı?

Bütçe
12000
Hocam halihazırda yurt dışı P30 Lite var. Artık modelmi sahte ekranmı değişmiş anlamadım. En ufak düşüşte kırıldı. Zaten IMEI sorunuda var. Atarken adamın telefonun içine ne attığınıda bilmiyorum. Çok başımı ağrıttı.
Hocam P30 diyoruz zaten P30 temelinde de kanser telefon ha pro modeli iPhone 11 e taş çıkarır ama lite ve normal P30 zaten bildiğim kadarıyla böyleler ben 12T kullanıyorum kayıt işlerini falan halletim harika cihaz az daha paran varsa 12T PRO al ama illahi ben işimi garantiye alıcağım diyorsan evet A34 kesinlikle alınır

Bu telefon Vatan Bilgisayar, medimarkt gibi yerlerde satılıyor mu?
Hocam bilmiyorum fakat sanırım satılmıyor. Zaten satılsa da oralarda daha pahalı olur. Ben Bursa'da yaşıyorum ve Bursa'daki CarrefourSA markette satılıyor. Türkiye genelinde durum ne bilmiyorum. İnternetten almak bence daha mantıklı.

Kuzenim bu telefonu kullanıyor ve gayet memnundu ve Samsung tellerin ömrü uzun olur diye biliyorum kötü bir Android deneyimi yaşatmaz oyunları ortalama ayarda oynatır diye düşünüyorum.

Selam, sizce bu telefon alınır mı? Oyun oynayacağım. PUBG 60 FPS veriyormuş. Kamerası fazla önemli değil. Gündelik kullanımıda kurtarsa yeter. Bu arada damla çentik önemli değil.

Hocam S20 FE'yi daha ne kadar kullanabilirim 2020 telefonu sonuçta. Almışken uzun süre beni götürecek telefon olsun istiyorum. Sizin düşünceleriniz nelerdir?
Snapdragon 865 ile senelerce kasma olmaz. Eski - yeni olmasına bakmayın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu S10 gibi örneklerde de görmek mümkün. 3-4 yıl daha kasma - donma olmadan rahat şekilde götürecek bir cihaz. Uygulama desteğinin ise rahat 6 yılı var.

Geri
Yukarı