Samsung A34 alınır mı?

ŞahinBlues

Hectopat
Yer
Boğaziçi Köprüsü
Daha fazla  
Merhaba, Samsung A34 almayı planlıyorum ve bulduğum kutulu, garantili 1 aylık bir cihaz var ve normal fiyatın 2-3K altında satılıyor. Güvenilir olması dışında A34 yeterli olur mu? Çok bir beklentim yok çok oyun oynamam sosyal medya ve fotoğraf için kullanırım daha çok, kamera bakımından iPhone 11 ile karşılaştırıyorlar ancak iPhone istemiyorum ve 11 de yeterince eskidi artık. 4 yıl güncelleme alacağı söyleniyor, sizce bu telefon en azından 3-4 yıl götürür mü? A54'e kadar ayıracak bütçem yok, şimdiden sağ olun.

A34 alınabilir bir telefon, gündelik işlerde ve sağlamlığıyla götürecektir. Batarya kapasitesi de yeterli. iPhone 11 karşılaştırmasına gelirsek, ikisi de ikinci el olursa ve temizse tercihim 11 olur. Nedeni ise kullanım amacınız sadece sosyal medya, kamera ve gündelik kullanım. Ayrıca iPhone 11 de 3-4 yıl civarı götürecektir, kendim XR kullanıyorum ve 11 kullanan arkadaşımla telefonunda çok über bir fark yok işlemci farklılığı ve kameranın biraz daha iyi olması sadece. Ayrıca 16-17 bandına temiz bulursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı