Samsung A34 öğrenci vergi indirimine dahil olur mu?

Hayırlı olsun.
Bir önceki cihazınız neydi? Şu an POCO X3 NFC kullanıyorum A34'e geçilir mi sizce?
Amacım bendeki teli babama verip A34 almak.

Teşekkür ederim iphone se kırıldı a34 geçtim kamera olarak çok acayip fark var ama yapıcak bir şey yok. Poco X3 ile aralarında çok bir performans farkı olmaz ama sonuç olarak A34 2023 de çıktı daha uzun ömürlü olacak vergiden yararlanıcaksan alabiliyorsan almanı öneririm 5000 lira ya çok iyi denilebilir.

Teşekkür ederim iPhone SE kırıldı A34 geçtim kamera olarak çok acayip fark var ama yapacak bir şey yok. POCO X3 ile aralarında çok bir performans farkı olmaz ama sonuç olarak A34 2023 de çıktı daha uzun ömürlü olacak vergiden yararlanıcaksan alabiliyorsan almanı öneririm 5000 lira ya çok iyi denilebilir.

İşlemci olarak falan fark vardı hocam. Ayrıca 5500 lirası devletten geriye 3500 kalmıyor mu? Bu fiyata beleş gibi.

Arkadaşlar konu dışı ama bir şey soracağım ben 4 gün önce A24 aldım Turkcell pasajdan yanında 0 TL'ye BitDefender kodu da geldi ürün şeklinde onu kullandım ürünü iade etmek gibi bir düşüncem de var 14 gün geçmeden sizce iadem iptal olur mu? Cihazı açıp kullandığım için ve BitDefender ürününü kullandığım için?

Arkadaşlar a34 ün indirime girmesini beklemeli miyim? Yoksa hiç uğraşmadan m34 alıp bıraksam mı? İndirim oluyor ama alay gibi 9499 TL nin altına inmiyor

Emin değilim ama yararlanacağım gibi. Telefon geldi ve fatura gönderildi. Fatura da IMEI hariç GSB'nin faturada olmasını istediği her şey var. Fiyat konusu da sıkıntı olmaz gibi çünkü KDV toplamı ile 9499 TL'ye düşüyor fiyatı. Yani 10200 olduğu yazıyor ama iskonto ile vergi dahil fiyatı 9499 TL'ye düşüyor, mantıken bir sıkıntı olmaması lazım. Dediğim gibi tek eksik faturada IMEI yazmaması ve bunu da amazon müşteri hizmetleri ile konuştum benim gibi bu vergisiz telefon kampanyasından yararlanmak isteyen çok kişi olduğu için herkesi kaydettikleri ve herkesle ilgilendikleri tarzı bir şeyler söyledi. 72 saat sonra tekrar müşteri hizmetlerine bağlanın dedi. Muhtemelen IMEI'li faturayı gönderecekler 72 saat sonra. Özetle bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum IMEI'li fatura gönderilirse. Sonrasında GSB sitesinden başvuruyu yapacağım.
Vergi muafiyetinden yaralandın mı? Bende Samsung Shoptan a34 aldım onda da iskonto tutarı var. Sorun olur mu

Dosya Ekleri

• IMG_20240117_085930.jpg
    IMG_20240117_085930.jpg
    48,3 KB · Görüntüleme: 30

Geri
Yukarı