Samsung A5 2016 Telefonunun Sistem Hafızasını Attırmak

Batuhan798

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Samsung A5 2016 telefonumun sistem hafızası 2.80 GB. Bana ayrılan bölüm ise 11 GB. bu 11 GB alanın birkaç Gigabyte'lık bölümünü sisteme dahil etmek istiyorum. İnternette SD kart ile hafıza arttırma konusu çok yaygın ben bunu istemiyorum. Dahili hafızamın bir kısmını sisteme eklemek istiyorum. Yardım ederseniz sevinirim. İyi forumlar!

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem hafızasını neden artırmak istiyorsunuz? ROM değiştirmeden bu mümkün değil, ROM değiştirerek bile mümkün değil sanırım. Zamanında ben de başka bir modelde artırmak için değil de azaltmak için fazlasıyla uğraşmıştım fakat başarılı olamamıştım.

Sistem hafızasını neden artırmak istiyorsunuz? ROM değiştirmeden bu mümkün değil, ROM değiştirerek bile mümkün değil sanırım. Zamanında ben de başka bir modelde artırmak için değil de azaltmak için fazlasıyla uğraşmıştım fakat başarılı olamamıştım.
Sisteme uygulama eklemek ve mevcut sistem uygulamalarının güncllemelerini sisteme dahil etmek istiyorum ama sistem hafızası sınırlı

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı