Samsung A5 vs J7 Prime

MysticVezonTR

Kilopat
Merhabalar Sosyal sakinleri, bir arkadaşım Samsung A5 veya A7 düşünüyordu, kendisine başka telefonlar önerdim fakat kendisi Samsung taraftarıydı ve A5 ile A7 2017 düşünüyordu. Ama şimdi Samsung J7 Prime alacaklarmış kendisine ve kendisi fazla istemiyor. J7 Prime A5 veya A7'den daha iyi midir? Kendisi için en önemli şeyler hem arka hem ön kamera. Sizce iyi midir J7 Prime?

Son düzenleyen: Moderatör:
J7 Prime CPU ve GPU olarak A5-A7 2017 modellerine yakın. Kamera, ekran, tasarım olarak ise bu modellerden geride bir model. A5-A7 modelleri kamera tarafında J7 Prime modeline göre çok daha iyi modeller. J7 Prime kamerası vasat olduğu için önermem. Batarya ve günlük kullanım için iyi bir modeldir J7 Prime. A5-A7 modellerine yerine de aynı fiyatta olan S7 öneririm, eğer nette alışveriş yapacaksa.

J7 Prime CPU ve GPU olarak A5-A7 2017 modellerine yakın. Kamera, ekran, tasarım olarak ise bu modellerden geride bir model. A5-A7 modelleri kamera tarafında J7 Prime modeline göre çok daha iyi modeller. J7 Prime kamerası vasat olduğu için önermem. Batarya ve günlük kullanım için iyi bir modeldir J7 Prime. A5-A7 modellerine yerine de aynı fiyatta olan S7 öneririm, eğer nette alışveriş yapacaksa.
İnternete biraz baktım fakat S7 modeli 2500TL civarlarında geziyor. Bugün dediğim 3 modeli de test etme imkanım oldu; A5'in kamerası J7 Prime'a göre daha geride gibi geldi bana fakat fotoğraftan çok anlayan birisi değilim. :p
Kendisi A5-A7 ve C serilerine bakıyordu. Acaba C serisini nereden alabiliriz ve ithalatçı olması ne gibi sorunlar doğurabilir?

A5 2017 modellerinin ön ve arka kameraları J7 Prime modeline göre fersah fersah daha iyi. S7 modellerinin fiyatlarına net üzerinden bakın, ithalat garantili modeller fiyat olarak makul bir seviyede. C serisi modelleri HB sitesinden alabilirsin, dün Hepsiburada sitesindeki 3 mağazadaki ürünler çakma ürünmüş buna dikkat et, o mağazalara bulaşma. Konusu telefon bölümleri kısmında var.

A5 2017 modellerinin ön ve arka kameraları J7 Prime modeline göre fersah fersah daha iyi. S7 modellerinin fiyatlarına net üzerinden bakın, ithalat garantili modeller fiyat olarak makul bir seviyede. C serisi modelleri HB sitesinden alabilirsin, dün Hepsiburada sitesindeki 3 mağazadaki ürünler çakma ürünmüş buna dikkat et, o mağazalara bulaşma. Konusu telefon bölümleri kısmında var.
Telefon bölümleri kısmını bulamadım ne yazık ki. :/ Ve kendisine söyleyeceğim o da A5 veya A7 istiyordu zaten. S7 ise ithalatçı olarak 1700'lere kadar iniyor fakat mağazalara güvenemiyorum o yüzden riske atmaya pek gerek yok açıkçası. C serisine HB'den baktım fakat hangileri güvenilir bilemedim açıkçası. Bir de galiba arkadaşım elden para vererek alacak telefonu ama tam bir bilgim yok.

Çok enteresan. HB kendi satıcısı olması dahilinde bu tarz ürünlerin alınmasını uygun görüyordum bende, bir kez daha anlamış olduk. (Konuyu bulamadım :( )

Bu arada mağazalarda normal S7 için 2500 TL fiyat çekilmiş bu çok uçuk bir rakam. TR garantili S7 Edge o fiyata bulunabiliyor.

Şaşırtmadılar bir kez daha.

O fiyat aralığında alınacak en iyi telefonlar Xiaomi'nin. Samsung alacaksanız S ve Note serisi dışında almak saçma. Samsung düşük bütçeli cihazlardan özellik kırpmayı çok seven bir firma, ona göre karar verin.

O fiyat aralığında alınacak en iyi telefonlar Xiaomi'nin. Samsung alacaksanız S ve Note serisi dışında almak saçma. Samsung düşük bütçeli cihazlardan özellik kırpmayı çok seven bir firma, ona göre karar verin.
Okumadınız herhalde, ben almıyorum arkadaşım alıyor ve kendisine ben de anlatmama rağmen kendisi Samsung'da karar kıldı. Ona göre yorum yaparsanız çok memnun olurum. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı