Samsung j7 Prime 2017'de ROM'dan sonra SIM gözükmemesi

Aykut Saroman

Hectopat
Daha fazla  
Telefonum yurt dışı kayıtlı çift SIM kartlı IMEI'ilerini kontrol ettim, kayıtlılar ODIN3 ile 6.0 Marshmallow'dan 8.1.0 Oreo'ya yükselttim. Artık SIM'i görmüyor. Yüklediğim firmware'i Sammobile'den indirdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de NOTE 3 telefonu Lineage OS Android 8.1 yüklemiştim ama hattı görmemişti. Daha sonra bir önceki sürümü olan Android 7.1.2 yaptım ve şuan 1-2 haftadır daha performanslı şekilde kullanıyorum.

SIM'ı görmüyor mu yoksa şebeke mi yok diyor ? Telefonuma ROM attığımda bir defasında IMEI'si silinmişti birden bire. Sonra o IMEI'yi bir şekilde tekrar yazıp düzeltmiştim.

Sebeke var 5 cubuk gosteriyor ama turkcell menusu de geliyor ama ne arama yapabiliyorum ne de mesaj geliyor :(
Ben de NOTE 3 telefonu Lineage OS Android 8.1 yüklemiştim ama hattı görmemişti. Daha sonra bir önceki sürümü olan Android 7.1.2 yaptım ve şuan 1-2 haftadır daha performanslı şekilde kullanıyorum.
Yarin 7.0 yukleyip denerim
Denedim olmadı
Arkadaslar yardimci olacak birisi yok mu?
Bugün başka bir rom denedim şimdi de "Telefonunuz güvenlik nedeniyle şifrelenir. Cihazınızı başlatmak için şifrenizi girin." Diyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı