Samsung J7 Prime vs A5 2017

mayforgiven

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Ben güncel görüşleri merak ediyorum. Özellikleri çok yakın olan fakat fiyat farkı da fazla olan bu iki telefondan sizce hangisini tercih etmeliyim?

Aralarında ki fiyat farkı fazla. Birisi orta segment hatta üst bazı özellikleri ile üst segmente göz kırpıyor ancak J7 Prime direkt giriş seviyesi bir telefon.

Nasıl yok? A5 modelinin ekranı daha iyi kamerası daha iyi bataryası daha iyi donanımı daha iyi tasarımı daha iyi bağlantı özellikleri daha iyi. Ayrıca NFC özelliği ve IP68 sertifikası var. Kat kat daha iyi kısacası.

Ekran kısmında da ekranın iyi olup olmasını sağlayan unsur boyutu değildir. Kullanılan panel, ekran teknolojisi, çözünürlük asıl etmenler. O zaman Iphone 7 modelinin ekranı küçük, ona da kötü mü diyelim? Bu yanlış. Keza kamera tarafında da MP kameranın kalitesini belirlemez. 8MP açısına sahip bir kamera 23MP açısına sahip bir kameradan daha iyi olabilir. Kamerada da kullanılan sensör, sabitleme özellikleri, diyafram açıklığı gibi farklı konular var.

A5 2017 modelini aldım ve kullanmaktayım. Gerçekten üst modellerden bir farkı yok. Elinize aldığınızda zaten size premium hissi yaratıyor emin olun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı