Samsung A50 Android 11 güncellemesi

OptiStable

Hectopat
Daha fazla  
Bariz daha hafiflemiş(ki temiz kurulum yapmadım aldığımdan beri, ama wipe cache yaparım ve gereksiz şeyler yok telefonda) bildirimler çok daha hoş, tema güzel. Edge screen ve Edge lighting eklenmiş.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Bende aldığımdan beri sıfırlamadım belleğin %80'i dolu olmasına rağmen daha stabil ve görsel olarak bildirim vb. çok hoş olmuş.
Hocam yaklaşık kaç saatte yüklediniz güncellemeyi?
Bende şuan 4 saat gösteriyor. Yeni başlattım indirmeyi. 4 saat biraz fazla uzun değil mi? İlk defa bu kadar bekleyeceğim sanırım.
İndirme işlemi 15dk falan sürdü.

Bana da geldi de interneti aktif kullandığım için indirmeyi durdurmuştum. Devam ettirdiğimde 15 dakika var diyordu ama şu an niyeyse 36 dakika var diyor.

Bende şu an 4 saat gösteriyor. Yeni başlattım indirmeyi. 4 saat biraz fazla uzun değil mi? İlk defa bu kadar bekleyeceğim sanırım.
İndirme mi 4 saat gösteriyor? Yoksa yükleme aşamasına geçtiğiniz ve o mu gösteriyor? İndirme ise o internet hızınızla alakalı.

Bana da geldi de interneti aktif kullandığım için indirmeyi durdurmuştum. Devam ettirdiğimde 15 dakika var diyordu ama şu an niyeyse 36 dakika var diyor.

İndirme mi 4 saat gösteriyor? Yoksa yükleme aşamasına geçtiğiniz ve o mu gösteriyor? İndirme ise o internet hızınızla alakalı.

Şu kısım hocam.
Toplamda kaç GB bu güncelleme?
Screenshot_20210326-193557_Software update.jpg

Bilmiyorum ama artıyor gibi 😄 Şimdi de 45 dakika diyor. Telefon görselinin başladığı yerde benim ilerleme çubuğu.

Artık biliyorum. En altta yazıyor. 1774,47 MB. @217099
1.7 GB mi oluyor? Eğer öyleyse bir sorun var herhalde. şu an 8 saat gösteriyor :D . Mobil veride falan da değilim. İnternetim de yeterince hızlı.

Sunucularla ilgili bir problem olması aklıma geliyor. Ülkedeki tüm A50'ler otomatik indirmeye başlamıştır yavaş yavaş. Benim süre 1 saat yazıyor şu an. Önceki güncellemelerde hiç böyle bir sorun olmamıştı. Bir dahakine geldiği an indireceğim.

Sunucularla ilgili bir problem olması aklıma geliyor. Ülkedeki tüm A50'ler otomatik indirmeye başlamıştır yavaş yavaş. Benim süre 1 saat yazıyor şu an. Önceki güncellemelerde hiç böyle bir sorun olmamıştı. Bir dahakine geldiği an indireceğim.
Ben de bu açılan konuda anladım güncelleme geldiğini. Direkt ayarlar kısmından güncellemeleri denetleyip indirdim. Sanırım dediğiniz gibi, hepsi aynı anda indirdiği için sunucularda sıkıntı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı