Samsung A51 Magisk kurduktan sonra çöktü

Magisk kurlumunu nasıl yapmıştınız hocam?
Sitesindeki dosyayı indirip rardan çıkartıp kurdum hocam. Aslında telefon rootlu olduğu için bir uygulamadan rootu gizlemek için indirmiştim. Magisk'in çalışması için bazı şeyleri indirmesi gerekiyor deyip telefonu yeniden başlattı fakat sürekli samsung açılış ekranında kaldı.

Sitesindeki dosyayı indirip RAR'dan çıkartıp kurdum hocam. Aslında telefon rootlu olduğu için bir uygulamadan rootu gizlemek için indirmiştim. Magisk'in çalışması için bazı şeyleri indirmesi gerekiyor deyip telefonu yeniden başlattı fakat sürekli Samsung açılış ekranında kaldı.

Boot. İmg ve vbmeta dosyalarını LZ4 formatında tar dosyası olarak yeniden paketleyip Odin üzerinden ap bölümünden kurmayı deneyin hocam.
Tar olarak yeniden paketlemek için 7zp gibi uygulamalar işinize yarar.

Boot. İmg ve vbmeta dosyalarını LZ4 formatında tar dosyası olarak yeniden paketleyip Odin üzerinden ap bölümünden kurmayı deneyin hocam.
Tar olarak yeniden paketlemek için 7zp gibi uygulamalar işinize yarar.
Odin üzerindeki ap bölümünden tek tek mi kurayım hocam? Eğer tek tek ise önce hangisini kurayım?

Denedim hocam olmadı. Acaba tekrar flahlarken diğer sürümleri silip mi flashlıyor yoksa üstüne mi yazıyor ondan kaynaklanıyor olabilir mi?

Silip flashlama yapıyor hocam. Vbmetayı da deneyin.
Eğer bu da olmaz ise userdata dışında gördüğünüz her şeyi ayıklayıp tar dosyası haline getirin ap bölümünden flashlamayı deneyin.

Silip flashlama yapıyor hocam. Vbmetayı da deneyin.
Eğer bu da olmaz ise userdata dışında gördüğünüz her şeyi ayıklayıp tar dosyası haline getirin ap bölümünden flashlamayı deneyin.
Yine olmadı hocam. Hepsini denedim fakat açılış ekranında kalıyor.

O zaman data bozulmuş olabilir hocam.
Stock ROM dan başka çare yok o zaman. Verileri kurtarmak şuan için zor gibi görünüyor fakat İMEİ yi yedeklemenin bir yolu var mı? Sonradan atıldığı için gidecektir. Tekrardan telefoncuya götürmem gerekecek o zaman.

Stock ROM'dan başka çare yok o zaman. Verileri kurtarmak şu an için zor gibi görünüyor fakat IMEI'yi yedeklemenin bir yolu var mı? Sonradan atıldığı için gidecektir. Tekrardan telefoncuya götürmem gerekecek o zaman.

IMEI efs ya da modem üzerinden yapıldıysa gitmeyecektir ama öbür türlü gitme ihtimali yüksek. Sonucu bildirirseniz sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı