Samsung A51 telefonumun hoparlörü bir çalışıyor bir çalışmıyor

Cyberilia

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Ankara İncek
Daha fazla  
Meslek
Atılım Universitesi Yazılım Muhendisliği
Merhaba arkadaşlar. Bugün birden telefonun hoparlörü cızırtılı gelmeye başladı ve birden sesi tamamen gitti. Fakat birisi beni aradağı anda çalışmaya başlıyor. Ne yapmalıyım? Tablet ile çekmek zorunda kaldım. Kusura bakmayın kalite için :(

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba arkadaşlar. Bugün birden telefonun hoparlörü cızırtılı gelmeye başladı ve birden sesi tamamen gitti. Fakat birisi beni aradağı anda çalışmaya başlıyor. Ne yapmalıyım? Tablet ile çekmek zorunda kaldım. Kusura bakmayın kalite için :(

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İlk çıktığında aldım ve hala kullanıyorum, böyle sıkıntıyla hiç karşılaşmadım. Afalladım şu anda.

İlk çıktığında aldım ve hala kullanıyorum, böyle sıkıntıyla hiç karşılaşmadım. Afalladım şu anda.

Ben de ilk çıktığı zaman aldım ve hala kullanıyordum bir şey oldu şu an, tam olarak şarj da olmuyor su falan mı kaçtı acaba fark etmeden.

Ben de ilk çıktığı zaman aldım ve hala kullanıyordum bir şey oldu şu an, tam olarak şarj da olmuyor su falan mı kaçtı acaba fark etmeden.
Su kaçsa aramalarda da ses gelmezdi, yazılımsal bir hata galiba.

Benim de hoparlörüm müzik çalarken ara ara boğuk ses çıkarır ama aramalarda hiç sorun çıkarmazdı. En sonunda tamamen gitti ve yenisini alıp taktım ve düzeldi. Smart switch uygulamasıyla yedekleyip formatı deneyebilir, olmazsa hoparlör arayabilirsiniz.

Benim de hoparlörüm müzik çalarken ara ara boğuk ses çıkarır ama aramalarda hiç sorun çıkarmazdı. En sonunda tamamen gitti ve yenisini alıp taktım ve düzeldi. Smart Switch uygulamasıyla yedekleyip formatı deneyebilir, olmazsa hoparlör arayabilirsiniz.

Anladım hocam teşekkürler yarın bir telefoncuya götüreyim en iyisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı