Samsung A52 alınır mı?

Bütçe
4000
Bir güncelleme yapayım:
Dün akşam telefonu aldım arkadaşlar. Gözüme daha hoş geldiği için ve genellikle kılıf ile kullanacağım için siyah rengi tercih ettim. 90Hz olması sayesinde arayüzde ve uygulamalarda akıcılık gözle görülüyor hayran kaldım. Yükleyip oynadığım tüm oyunları gayet akıcı şekilde oynattı. Daha alalı 1 gün olmadığından uzun kullanım ve batarya hakkında yorum yapamayacağım.

Hepinize teşekkür ederim, bu telefon bana uzun yıllar boyunca yeter diye düşünüyorum. Almayı düşünenler varsa öneririm rakiplerine göre çok daha iyi bir telefon.

Hocam izninizle bir soru soracaktım Wild Rift'i akıcı şekilde oynatıyor mu?

Bir yakınım kullanıyor onda yok bu sorun.

Abiii bu yıl bütçem kısıtlı olduğu icin A52 almayi düşünüyorum. Surekli ayni sikayet olan kapak esnemesini görüyorum genel olarak oyun oynuyorum ama film zevki de önemli benim için. Alınır mı?
Oyun olarak PUBG CoD gibi ağır oyunlar değil daha çok LoL Wild Rift gibi daha az gereksinim isteyen oyunlar oynuyorum günde 4 veya 5 saat bunlar genelde 1 veya 2 saat arayla oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasa.

Abiii bu yıl bütçem kısıtlı olduğu icin A52 almayi düşünüyorum. Surekli ayni sikayet olan kapak esnemesini görüyorum genel olarak oyun oynuyorum ama film zevki de önemli benim için. Alınır mı?
Oyun olarak PUBG CoD gibi ağır oyunlar değil daha çok LoL Wild Rift gibi daha az gereksinim isteyen oyunlar oynuyorum günde 4 veya 5 saat bunlar genelde 1 veya 2 saat arayla oluyor.

Kasa esnemesi ilk parti modellerdeydi şu an üretimde olanlarda herhangi bir sıkıntı yok kendim de A52 kullanıyorum kasa problemi yok ayrı bende LoL ve mobil Legends oynuyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım ben 3900TL'ye almıştım geçen sene ama şu anki fiyatı ne bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı