Samsung A52 alınır mı?

fyodors

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu anki POCO X3 Pro telefonumu satıp günlük kullanım bir telefon almak istiyorum bu yüzden de A52 geldi aklıma ve hoşuma da gitti. Nasıldır sizce?
Bütçem 6000-7000 TL arası olacak büyük ihtimalle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet iyi bir telefondur bir kaç arkadaşım geçti fiyat performans. Poco,Xiaomi gibi gereksiz şeyler yerine alınması çok daha mantıklı bir telefon. İçiniz rahat bir şekilde alabilirsiniz.
Ancak A52 9500 TL civarındadır.

Gayet iyi bir telefondur bir kaç arkadaşım geçti fiyat performans. Poco,Xiaomi gibi gereksiz şeyler yerine alınması çok daha mantıklı bir telefon. İçiniz rahat bir şekilde alabilirsiniz.
Ancak A52 9500 TL civarındadır.
Aynen hocam 2. el bakmaya çalışacağım 7100 TL bir tane buldum önce tabi elimdekini satmam gerekiyor olumlu yorumunuz için teşekkür ederim.

Bence A52S bak. Snap 720G zorlamaya başlar 1-2 seneye. 778G yine daha çok idare eder.
Fark nedir aradaki peki günlük kullanım ara sıra da oyun oynayacağım.

A52 alınır, iyi bir cihaz. İkinci el ile ilgilenir misiniz?
Evet , 2. elde tecrübeli sayılırım şuanki telefonumu da öyle satmayı düşünüyorum ne gibi bir fiyat vermeliyim sizce ?

Aynen hocam 2. el bakmaya çalışacağım 7100 TL bir tane buldum önce tabii elimdekini satmam gerekiyor olumlu yorumunuz için teşekkür ederim.
O bütçede kesinlikle S10+ ve iPhone XS öneririm, bütçenizde alabileceğiniz en iyi cihazlardır. S10+, S20'den ve XS'den birçok yönde üstün bir cihaz. Temiz bulunduğu takdirde kesinlikle alınmalı.

Cihazınızı görmeden net bir şey diyemem maalesef, kronik sorunlu bir cihaz. Ortalama fiyat söylemek gerekirse 6.500 TL'ye satın.

O bütçede kesinlikle S10+ ve iPhone XS öneririm, bütçenizde alabileceğiniz en iyi cihazlardır. S10+, S20'den ve XS'den birçok yönde üstün bir cihaz. Temiz bulunduğu takdirde kesinlikle alınmalı.

Cihazınızı görmeden net bir şey diyemem maalesef, kronik sorunlu bir cihaz. Ortalama fiyat söylemek gerekirse 6.500 TL'ye satın.
Hocam s10+'nın arka kamera tasarımı hoşuma gitmiyor ya düşündüm onu fakat dediğim gibi IOS geçmeyi de İphone 11 altında düşünmüyorum başka öneriniz var mı?
Bütçem 7000 taş çatlasa 7500.

11 altında düşünmüyorum başka öneriniz var mı?
Bütçem 7000 taş çatlasa 7500.

Hocam iPhone XS mükemmel ekran teknolojisine rağmen iPhone 11'den daha fazla ekran süresi veriyor, malzeme kalitesi daha iyi ve daha prestijli bir cihaz. Kesinlikle XS öneririm. Güncellikten 1 sene ödün vererek tabii. Ayrıca çoğu oyunda günümüz cihazlarından çok daha stabil değerler veriyor.

Onun dışında 7200-7800 TL arasında A52s bulabilirsiniz. Almışken A52 yerine A52s alın.

Hocam iPhone XS mükemmel ekran teknolojisine rağmen iPhone 11'den daha fazla ekran süresi veriyor, malzeme kalitesi daha iyi ve daha prestijli bir cihaz. Kesinlikle XS öneririm. Güncellikten 1 sene ödün vererek tabii. Ayrıca çoğu oyunda günümüz cihazlarından çok daha stabil değerler veriyor.

Onun dışında 7200-7800 TL arasında A52s bulabilirsiniz. Almışken A52 yerine A52s alın.
Hocam ben şuanki telefonumu satarken faturasını vericem garanti ile birlikte , fakat üzerinde TC kimliğim var bir sorun çıkabilir mi?

A52s bakıyorum hemen.

Geri
Yukarı