Samsung A52 RAM yeterli gelmiyor

YunusH00

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. Bende Samsung A52 telefonu var. 4/128 versiyonu. Şu anda RAM'ın 25%i boş. Ve bu da oyun, iş, video hazırlarken telefonu çok donduruyor. RAM'ın yenisini takma gibi bir imkan ve zamanımda yok. Bana yardımcı olursanız sevinirim

Öncelikle herkese merhaba. Bende Samsung A52 telefonu var. 4/128 versiyonu. Şu anda RAM'ın 25%i boş. Ve bu da oyun, iş, video hazırlarken telefonu çok donduruyor. RAM'ın yenisini takma gibi bir imkan ve zamanımda yok. Bana yardımcı olursanız sevinirim.

RAM biraz az kalıyor. Deponuzda kaç GB boş yer var?

bende senin telefonun un 8gb ram olanı var ilk çıktığında almıştım hiç donma kasma yapmıyor ama genede telefonu hızlandırmak için yaptığım şeyler var mesela telefonunu yeniden başlat arada sırada yaparsan telefonun hızlanır birde gereksiz uygulamaları sil

ROM değiştirmeyi düşünmedim değil ama bazıları pil ile uyumlu olmaya bilir falan dediler. Ram'ın kullanıla bilir alanını nasıl artıra bilirim?

Öncelikle herkese merhaba. Bende Samsung A52 telefonu var. 4/128 versiyonu. Şu anda RAM'ın 25%i boş. Ve bu da oyun, iş, video hazırlarken telefonu çok donduruyor. RAM'ın yenisini takma gibi bir imkan ve zamanımda yok. Bana yardımcı olursanız sevinirim.

Ben 8 GB olanını kullanıyorum. Her şeyi açsam bile Max 4 GB kullanıyor. 4 GB modelini de ilk kez duydum hocam.

Türkiyede 4 gb yok sanırsam cihaz yurtdışı cihaz. Ram kısmından dahlili hafızayı kullanarak ram ekleniyordu bir bakayım ben de aynı telefonu kullanıyorum haber vereceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı