Samsung A52 servis sonrası IMEI kayıdı görünmüyor

darudevy

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba Samsung A52s telefonumu anakart arızası nedeniyle Samsung aracılığıyla servise gönderdim. Batarya hariç her parçası değiştirilmiş. Telefon şu an düzgün çalışıyor fakat bugün telefonun yasal olmadığı hakkında SMS geldi. e-Devlet'ten de sorgulattım. Telefon kayıt dışı olarak gözüküyor. Ne yapmam gerek? Yeniden servise mi göndermeliyim?

Merhaba Samsung A52s telefonumu anakart arızası nedeniyle Samsung aracılığıyla servise gönderdim. Batarya hariç her parçası değiştirilmiş. Telefon şu an düzgün çalışıyor fakat bugün telefonun yasal olmadığı hakkında SMS geldi. e-Devlet'ten de sorgulattım. Telefon kayıt dışı olarak gözüküyor. Ne yapmam gerek? Yeniden servise mi göndermeliyim?
Servise durumu haber et.

Yeni anakart IMEI servisin geç kaydetmesinden kaynaklanıyor fakat dert etmenize gerek yok servis hallediyor. Aynı durum başıma gelmişti.

Yeni anakart servisin geç kaydetmesinden kaynaklanıyor fakat dert etmenize gerek yok servis hallediyor. Aynı durum başıma gelmişti.

Telefon dün elime geçti, dün böyle bir SMS gelmemişti. Bugün gelince biraz meraklandım. Telefon ayarlarında resmi olduğu yazıyor fakat e-Devlet'ten baktığımda resmi değil diyor. Bir süre daha bekleyeyim o zaman.

Telefon dün elime geçti, dün böyle bir SMS gelmemişti. Bugün gelince biraz meraklandım. Telefon ayarlarında resmi olduğu yazıyor fakat e-Devlet'ten baktığımda resmi değil diyor. Bir süre daha bekleyeyim o zaman.
Evet benim anakart değişikliinden sonraki gün aynı mesaj gelmişti. Müşteri hizmetleriyle görüştüm ve gecikme olmuş demişlerdi. 1-2 gün sonra e-devletten tekrar kontrol edin. Eğer durum değişmemişse müşteri hizmetlerini ararsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı