Samsung A52s alınır mı?

Sucuk123

Decapat
Daha fazla  
A52s almayı düşünüyorum ama şu esneme probleminden çok endişeleniyorum. Almayı düşündüğüm telefonlar arasında tek Samsung bu onun dışında Xiaomi alacağım.

Bütçen nedir ve kullanım amacın nedir? Bana kalırsa şu an sıfır telefon alınmaz, hiçbiri fiyatını hak etmiyor. Sıfır zorunluysa A52s alınabilir tabii.
Sıfır alacağım. Oyun oynarım ama ağır oyunlar değil. Fakat yinede işlemciye önem veriyorum. Onun dışında kamera ve ekran da olmazsa olmaz olduğu için A52s düşünüyordum.

Sıfır alacağım. Oyun oynarım ama ağır oyunlar değil. Fakat yinede işlemciye önem veriyorum. Onun dışında kamera ve ekran da olmazsa olmaz olduğu için A52s düşünüyordum.
O zaman alabilirsin, işin içine kamera ve ekran girince pek seçenek kalmıyor.

Evet öyle düşündüm ama telefonun esneme sorunundan dolayı kararsızım. Telefonu kullandıysanız bu problemi yaşadınız mı?
Esneme probleminden kastınız nedir? Yapısal olaraksa plastik kasa olduğu için normal sayılabilir.

Esneme problemi dediğiniz sanırım arka kapakla ilgili. O problem daha çok a52 modelinin siyah renginde vardı. Kronikti. A52s modelinde böyle bir şey duymadım okumadım henüz.

Geri
Yukarı