Samsung A53 alınır mı?

EmirhanTr82

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni telefon almak istiyorum bütçem 7600TL. Pil ömrü olarak nasıldır ve en önemlisi kasma donma olmaması kamerası güzel olsun bunları ne kadar karşılar ben Redmi Note 11 Pro ile arasında kalmıştım. 67W 43dk bataryanın dolması beni etkiledi ama optik sabitleme yok artı yazılım olarak kötüymüş güncelleme geldiğinde ağırlaşıyormuş bu doğru mu? Xiaomi için ekstra olarak başlıktaki yazdığım modelde böyle problemler var mıdır alternatif olarak ne önerirsiniz? Şimdiden size teşekkür ederim.

S20FE SD865 kesinlikle o fiyata değmez A53 aynı fiyata 800 serisi işlemcili cihaz almak varken A53 orta üst segment bir cihaz. S20FE direk amiral gemisi bir cihaz. Güncelleme desteği de daha fazla olacaktır. Kablosuz şarj desteği,şarj paylaşımı vs. Her türlü arkadaşlarında dediği gibi S20FE

Hocam baktım beğenmedin o telefonu yazdıklarım arasında hangisini alınır hocam ya da başka alternatif var mı?

Yazdım başka öneriniz var mı?
Konuda bahsi geçen 2 ürün de fiyatını hak etmiyor. Özellikle Redmi Note 11 Pro tam bir facia.

Konuda bahsi geçen 2 ürün de fiyatını hak etmiyor. Özellikle Redmi Note 11 Pro tam bir facia.
Şimdi Poco x3 pro daha düşük ekran işlemci olmasına rağmen bile aynı fiyat kesinlikle S20FE fiyatını korumuş. Alternatifi maalesef yok . @EmirhanTr82

Arkadaşlar yeni telefon almak istiyorum bütçem 7600TL. Pil ömrü olarak nasıldır ve en önemlisi kasma donma olmaması kamerası güzel olsun bunları ne kadar karşılar ben Redmi Note 11 Pro ile arasında kalmıştım. 67W 43dk bataryanın dolması beni etkiledi ama optik sabitleme yok artı yazılım olarak kötüymüş güncelleme geldiğinde ağırlaşıyormuş bu doğru mu? Xiaomi için ekstra olarak başlıktaki yazdığım modelde böyle problemler var mıdır alternatif olarak ne önerirsiniz? Şimdiden size teşekkür ederim.
Hocam öncelikle Xiaomi telefonları işlemci olarak daha beğendiğimi söylemeliyim ama Xiaomi redmi note 11 pro işlemci konusunda berbat Samsung S20FE öne geçiyor ekran teknolojisi ve kalitesi bakımından da Samsung öne geçiyor Xiaomi'nin ekran özelliği anlamında bı tık önde olduğunu söyleyebilirim ekran koruması konusunda Xiaomi önde Batarya konusunda Xiaomi 5000 mah ile önde kamera çözünürlüğü konusundada Xiaomi önde Ama bu sizi yanıltmasın Samsung'un kamerası daha iyi olacaktır zaten Xiaominin kamera sensörlerinide Samsung yapmış wi-fi konusunda Samsung wi-fi 6 yla önde demem o ki gözünüz kapalı Samsung S20FE yi alabilirsiniz

Geri
Yukarı