Samsung A54 128 GB ile takas edilebilecek telefonlar

@deseary takasa girersen genel olarak senin cihazın fiyatını öldürürler. Sat bunu 2. elden güzelinden birkaç nesil eski amiral gemisi alırsın. Y. D falan olur dersen OnePlus 10 Pro gibi cihazlar bulabilirsin.

Dediğinizde doğru fakat benim telefonumun fiyatları civarında 2. el S22 Plus'lar var o telefon ısınıyor diyorlardı ama bilmiyorum artık.

Vallahi ne desem bilemedim sizde haklısınız fakat biraz sinir bozucu bu durumlar hak verirseniz. O kadar para döktüm performans çok kötü.

Maalesef o paraya anca o kadar oluyor. Ama satıp yurt dışı S23 alırım direnç kaydı yaptırırım dersen araştırabilirsin kaçak kayıt yapıyorlar ama tuzlu biraz. Ve şöyle söyleyim arkadaşımda S24 Ultra var ve yine ısınıyor bir yere kadar yani hiçbir telefon elinde soğuk ilk eline aldığın an gibi kalmaz. Bataryasıda orta segmentin iyilerinden yani pek bir şey bekleyemezsin.

Bende S23 FE var. O da maalesef çok ısınıyor. Oyun bile oynamıyorum.

Sanırım Exynos kullanıcılarının hazin sonu biraz ısınma. Neyse bunada şükür. Yazılımsal olarak muhteşem(!) olan Oppo Reno4'ten sonra iyidir yine.
Tavsiyeleriniz için teşekkürler sanırım gittiği yere kadar bu telefonu kullanacağım.

O nasıl oluyor hocam. Ben kendi elimdeki 4000 mAh bataryaya sahip S21 ile ortalama o kadar pil süresi alıyorum.
Hiç bilmiyorum ama herkeste olan bir şey.

Oyun falan oynarsam 2.5 saate kadar düşüyor bu ekran süresinde %120-140 arası şarj kullanıyor onu belirtmeyi unuttum kusura bakmayın.
Anormal derecede ısınma derken şunu kast ettim.
Telefonu ne yaparsam yapayım hatta bazen ekranı kapalıyken bile ısınıyor. Heleki oyun moyun falan oynayamıyorum bile Candy Crush oynarken ele alınmayacak seviyeye geliyor.
Sorun yok. Bu normal değil, bende A54 128GB kullanıcısıyım. Ekran kapalıyken bile ısınması normal değil, bir garantiye götür. Bir bakmışsın iade / değişim talebi sunmuşlar, iade para iadesi alıp farklı telefon alırsın.

Hiç bilmiyorum ama herkeste olan bir şey.

Sorun yok. Bu normal değil, bende A54 128 GB kullanıcısıyım. Ekran kapalıyken bile ısınması normal değil, bir garantiye götür. Bir bakmışsın iade / değişim talebi sunmuşlar, iade para iadesi alıp farklı telefon alırsın.

Götürdüm zaten keşke değişim yapsalar bir şey yapsalar aldığım günden beri böyle. İki saat telefona voltaj testi falan filan yaptılar ısınmanın kaynağının 'YouTube' olduğunu söyleyip geri gönderdiler (kendi elimle götürdüm yapılanları izledim)

Götürdüm zaten keşke değişim yapsalar bir şey yapsalar aldığım günden beri böyle. İki saat telefona voltaj testi falan filan yaptılar ısınmanın kaynağının 'YouTube' olduğunu söyleyip geri gönderdiler (kendi elimle götürdüm yapılanları izledim)
Usta vallaha normal değil bak, arka planda ısınma vs hiç normal değil. Şarjda ısınması normal çünkü güç çekiyor, ama arka planda durduk yere telefon ısınmaz başka bir servise götür derim ya tekrar..

Benim imkanım olsa S23 geçeceğim. Bu arada oyunda daha az pil süresi veriyor dediğin çok garip bir olay.

Usta vallaha normal değil bak, arka planda ısınma vs hiç normal değil. Şarjda ısınması normal çünkü güç çekiyor, ama arka planda durduk yere telefon ısınmaz başka bir servise götür derim ya tekrar.

Benim imkanım olsa S23 geçeceğim. Bu arada oyunda daha az pil süresi veriyor dediğin çok garip bir olay.

Hocam yapacak bir şey yok Allah'tan telefonda oyun oynama kültürüm yok. olan günde 30dk kültürümüde yok etti Exynos efendi. Oyun oynamıyorken veya dışarıda kullanmıyorsam ısınma sorunu göz ardı edilebilir malum geçmişte çok ısınan telefon kullandım. Arka planda ısınma durumu çok nadir oluyor belki de arkada uygulama falan açık kalıyordur kim bilir. Tavsiyelerin için sağ ol umarım istediğin telefona geçersin. Ben belki S22 plusa geçerim kafam eserse. Zaten telefondan istediğim özellik ekran hoparlör ve kamera bu telefondada o özellikler (gece çekimi dışı) gayet iyi.

Hocam yapacak bir şey yok Allah'tan telefonda oyun oynama kültürüm yok. olan günde 30dk kültürümüde yok etti Exynos efendi. Oyun oynamıyorken veya dışarıda kullanmıyorsam ısınma sorunu göz ardı edilebilir malum geçmişte çok ısınan telefon kullandım. Arka planda ısınma durumu çok nadir oluyor belki de arkada uygulama falan açık kalıyordur kim bilir. Tavsiyelerin için sağ ol umarım istediğin telefona geçersin. Ben belki S22 plusa geçerim kafam eserse. Zaten telefondan istediğim özellik ekran hoparlör ve kamera bu telefondada o özellikler (gece çekimi dışı) gayet iyi.
Çok bütçe yok ise S10, S10+ veya S10e öneririm. Onun dışında ben S23 almayı düşünüyorum, malum taksit yok yenilenmiş alacağım maalesef.

Geri
Yukarı