Samsung Galaxy A54 128 GB alınır mı?

Teknosada çok küçük bir miktar daha pahalı idi. Gidip görüp alayım diye düşündüm. Sonuç olarak almış oldum.

Madem aldınız A54'ü hayırlı olsun diyelim. Dediğim gibi, eğer güncelleme desteği sizin için çok önemli bir etken değilse iade edip S20FE almanızı tavsiye ederim.
Mesajınızı biraz geç gördüm kusura bakmayın. Şahsen A54'ü önerir miyim pek önermem. Ergonomik değil çok kalın vb. Ama pişman da değilim. Pek sık telefon almadığım için güncel bir telefon olmasını istedim. Mesajınız için de teşekkür ederim. İyi forumlar.

Mesajınızı biraz geç gördüm kusura bakmayın. Şahsen A54'ü önerir miyim pek önermem. Ergonomik değil çok kalın vb. Ama pişman da değilim. Pek sık telefon almadığım için güncel bir telefon olmasını istedim. Mesajınız için de teşekkür ederim. İyi Sosyaller.

A34 ve A54'ün eksi noktalarından birisi kalın olması maalesef, fakat yine de işinizi çok güzel bir şekilde görecek güncel bir telefondur. Hayırlı olsun, bu arada kılıf kullanmanızı pek tavsiye etmem :D

Ha unutmuşum, batarya süresi de sizin için önemli bir etken ise A54 daha mantıklı bir hamle olmuş.

A34 ve A54'ün eksi noktalarından birisi kalın olması maalesef, fakat yine de işinizi çok güzel bir şekilde görecek güncel bir telefondur. Hayırlı olsun, bu arada kılıf kullanmanızı pek tavsiye etmem :D

Ha unutmuşum, batarya süresi de sizin için önemli bir etken ise A54 daha mantıklı bir hamle olmuş.

Hocam kılıf kullanmayı neden tavsiye etmiyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı