Samsung A54 128 GB ile takas edilebilecek telefonlar

Ekran ise S23 hocam, aslında yine ekranı güzel evet 60Hz bir tık can sıkabiliyor.

Hocam ekran zaten canlı ve güzel fakat tazeleme hızı benim için büyük önem arzediyor.
Neyse hocam param olursa (ki düşük bir ihtimal var olan bütün paramı PS5 için kullandım) S23 veya S23FE için kullanabilirim. Olmasa da bu telefonda götürür bir 2 3 sene (yani umarım).

Hocam ekran zaten canlı ve güzel fakat tazeleme hızı benim için büyük önem arzediyor.
Neyse hocam param olursa (ki düşük bir ihtimal var olan bütün paramı PS5 için kullandım) S23 veya S23FE için kullanabilirim. Olmasa da bu telefonda götürür bir 2 3 sene (yani umarım).
Aslında bende pek yükseltmeyi düşünmüyorum, ama teknosaya gidip S23'ü gördükten sonra minicik bir şey ve çok güçlü. Paramı da harcamak istemiyorum, yatırım yapmak istiyorum. Yenilenmiş alırsam başıma bir şey gelir mi bir tık ondan da şüphem var ama bakalım.. Biraz daha bekleyeceğim sadece.

Aslında bende pek yükseltmeyi düşünmüyorum, ama Teknosa'ya gidip S23'ü gördükten sonra minicik bir şey ve çok güçlü. Paramı da harcamak istemiyorum, yatırım yapmak istiyorum. Yenilenmiş alırsam başıma bir şey gelir mi bir tık ondan da şüphem var ama bakalım. Biraz daha bekleyeceğim sadece.

Hocam tavsiyem alacakken iyi bir ikinci el alın yenilenmiş yerine. Çok önermem yenilenmiş.

Ekran kapalıyken bile ısınması normal değil,

Hocam benim S21 de 3 dakikada %2 şarj kaybettiğini hatırlıyorum, iğrenç bir optimizasyon sorunu vardı. Debug'tan cache ve data ya format attım ardından yeni Samsung hesabı açtım, şu an 5 saat gibi bir ekran süresi ile rahatça kullanıyorum.

Geri
Yukarı