Samsung A54 alınır mı?

mehmetlk3k32

Femtopat
Daha fazla  
Telefonda pek oyun oynayan biri değilim Instagram, TikTok, Netflix kullanırım. Oynadığım oyun da en fazla Clash Royale gibi oyunlardır. Kamera açısından estetik çeksin yeter ve batarya günü çıkarsın. A54 yüksek hızını koruyarak beni en az 3-4 yıl sağlam şekilde bu beklentilerimi karşılayabilir mi? Ayrıca kronik sorunları var mı ve biraz kalın çerçevesi siyah kılıfla birlikte kullanıldığında beni rahatsız eder mi (not: Bütçem en fazla A54 kadar ve Samsung seviyorum çok bir fark yoksa önermeyin)?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yıllardır Samsung kullanan biri olarak şöyle yorum yazayım. S3 mini, S7 (artık anakart yandığı için ömrü tamamlandı) :).Geçen sene A34 almıştım. Kardeşimde A54 var. Her ikisi de güzel cihaz. A54 daha estetik kamerası A34'ten daha iyi. A34 A54'ten ekran inçi olarak daha büyüktür. Ben 60 Hz ekran hızıyla kullanıyorum. Senin dediğin gibi sosyal medya ağırlıklı 2.günü batarya çıkarmış oluyor. Güç tasarruf modu açık halde kullanıyorum. Uzun zaman sonra rahat ettiğim bir cihaz. Sana şöyle bir tavsiyem olsun. A55 geldimi bilmiyorum. İstersen A55'i bekleyebilirsin. A34 ekran 120 Hz kullanan varsa kullanan kişi batarya kısmını yorumlayabilir. Aldığıma pişman olmadığım bir ürün. Çok oyun oynarım dersen daha iyi batarya ömrü olan cihazlar vardır elbette. Ben Samsung ürünlerini yazılım olarak hiçbir cihaza değişmem. Yıllar boyunca da değişmedim. Beklentilerini karşılayacaktır. Dediğim gibi geldimi bilmiyorum tek tavsiyem A55 görmeden alışveriş yapma. Acelen yoksa eğer.

Son düzenleme:
A54 güzel
A35 güzel gibi

Ben yıllardır Samsung kullanan biri olarak şöyle yorum yazayım. S3 mini, S7 (artık anakart yandığı için ömrü tamamlandı) :).Geçen sene A34 almıştım. Kardeşimde A54 var. Her ikisi de güzel cihaz. A54 daha estetik kamerası A34'ten daha iyi. A34 A54'ten ekran inçi olarak daha büyüktür. Ben 60 Hz ekran hızıyla kullanıyorum. Senin dediğin gibi sosyal medya ağırlıklı 2.günü batarya çıkarmış oluyor. Uzun zaman sonra rahat ettiğim bir cihaz. Sana şöyle bir tavsiyem olsun. A55 geldimi bilmiyorum. İstersen A55'i bekleyebilirsin. A34 ekran 120 Hz kullanan varsa kullanan kişi batarya kısmını yorumlayabilir. Aldığıma pişman olmadığım bir ürün. Çok oyun oynarım dersen daha iyi batarya ömrü olan cihazlar vardır elbette. Ben Samsung ürünlerini yazılım olarak hiçbir cihaza değişmem. Yıllar boyunca da değişmedim. Beklentilerini karşılayacaktır. Dediğim gibi geldimi bilmiyorum tek tavsiyem A55 görmeden alışveriş yapma. Acelen yoksa eğer.

A55 20.000 TL

Geri
Yukarı