Samsung A54 alınır mı?

Ben 4 aydır kullanıyorum: Cihazın lensleri iyi ama manuel ayarlamaları pek efektif değil, daha çok arka kamera odaklı. Oyun oynatır ama günde 4-5 saat ve üzeri oynayacaksanız (onu da oynatıyor gerçi de telefondan olduğu kadar) zaten telefon kullanmamak daha mantıklı olur. Batarya konusunda da One UI güzel optimize etmiş ama uzun vadeli kullanım için kullanıcının da dikkat etmesi gereken yanlar var: Modları ayarlamak, rutinleri düzenlemek, uykuya alınan programları seçmek vs. gibi. Kısaca: Sosyal medya, bankacılık, not alma, fotoğraf ve dokümantasyon çekme gibi gündelik işlerinizi çok rahat görür. Fakat cihazın güncel fiyatı göz önünde bulundurulunca hala F/P ürünü müdür? Orasını bilemiyorum. Zira ben aldığım da 256 GB'ın fiyatı 12 bin TL idi.

Evet cihazı alınca birkaç manuel ayar yapmak gerekiyor şarj için.Bu arada fiyatlar arttı ben 128 GB modelini 16 bin TL'ye aldım yeşil renk.

Evet cihazı alınca birkaç manuel ayar yapmak gerekiyor şarj için. Bu arada fiyatlar arttı ben 128 GB modelini 16 bin TL'ye aldım yeşil renk.

Manuel ayar derken.

Bu fiyata değil de.

Eğer.

Bu fiyata varsa düşünülebilir.

Gece baktıgımda daha dusuktu.

A54 kullanıcısıyım cihazdan memnunum kamerası vs çok güzel. Oyunda oynuyorum. Ama biraz ağır ve kalın bir telefon.
Çoklu program açılınca performansı nasıl oluyor? Misal arka planda 5-6 tane aktif çalışan programlar varken birbiri arasında geçiş yaparken kasma, donma, hata vs oluyor mu?

3 hafta önce A54 128 GB modelini aldım günlük kullanım için gayet güzel bir telefon kamerası da hiç fena değil. Oyun oynamadığım için oyun performansı konusunda yorum yapamayacağım ama internette testlerini bulabilirsiniz. Ayrıca güncellemeye önem veriyorsanız A54 uzun yıllar boyunca güncel kalacak bir cihaz. Ama tasarıma önem veriyorsanız kalın ve ağır gelebilir bir mağazaya gidip elinize almanızı öneririm.

Çoklu program açılınca performansı nasıl oluyor? Misal arka planda 5-6 tane aktif çalışan programlar varken birbiri arasında geçiş yaparken kasma, donma, hata vs oluyor mu?

Arka planda tüm sosyal medya uygulamaları açık kullanıyorum kasma, donma başıma gelmedi hiç şimdilik.

3 hafta önce A54 128 GB modelini aldım günlük kullanım için gayet güzel bir telefon kamerası da hiç fena değil. Oyun oynamadığım için oyun performansı konusunda yorum yapamayacağım ama internette testlerini bulabilirsiniz. Ayrıca güncellemeye önem veriyorsanız A54 uzun yıllar boyunca güncel kalacak bir cihaz. Ama tasarıma önem veriyorsanız kalın ve ağır gelebilir bir mağazaya gidip elinize almanızı öneririm.

Arka planda tüm sosyal medya uygulamaları açık kullanıyorum kasma, donma başıma gelmedi hiç şimdilik.
Tasarım olarak S22 Ultralar hoşuma gidiyor, lakin onunda fiyatı pahallı baya. A54 yakından defalarca gördüm, evet tipini, kalınlığını ağırlığını bende sevmedim. Alırsam mantık evliliği babında alırım bunu. :)

Geri
Yukarı