Samsung A7 2017 Custom ROM kurma

Telefon Odin modda mı?

Odin mod yazıyor ama hiçbir şey olmuyor USB hata ayıklama OEM kilidini vs açtım tepki vermiyor kötü bir şey yoktur değil mi?
Hocam ne olur bakın bir şey olmaz değil mi Odin mod dowloand Fast kırmızı şekilde yapıyor telefona bir şey olmaz değil mi?
@Umut Nas

@364809
Hocam bakabilir misiniz?

Odin mod yazıyor ama hiçbir şey olmuyor USB hata ayıklama OEM kilidini vs açtım tepki vermiyor kötü bir şey yoktur değil mi?
Hocam ne olur bakın bir şey olmaz değil mi Odin mod dowloand Fast kırmızı şekilde yapıyor telefona bir şey olmaz değil mi?
@Umut Nas

@364809
Hocam bakabilir misiniz?

Hocam dowloand moddan çıkıp telefonu normal bir şekilde açtım daha yemiyor yapmak olması gerektiği gibi ilkten olmuyorsa daha hiç olmaz anlamadım ki.

Son düzenleme:
@Umut Nas

@364809
Hocam bakabilir misiniz?

Hocam dowloand moddan çıkıp telefonu normal bir şekilde açtım daha yemiyor yapmak olması gerektiği gibi ilkten olmuyorsa daha hiç olmaz anlamadım ki.

OEM kilidinin açık olduğundan emin siniz değil mi?

Evet açıktı, USB hata ayıklamada açıktı. Neden öyle oldu anlamadım.

Bunu uygular mısınız?

Bunu uygular mısınız?

Umarım bu sefer olur diyeceğim ama çok vaktim kalmadı.
En fazla 30 dakikaya halletmem lazım.

Umarım bu sefer olur diyeceğim ama çok vaktim kalmadı.
En fazla 30 dakikaya halletmem lazım.

Hocam TWRP'yi kurdum bunu yarın da yapabilir miyim, ve şu an komut yok diyor cihaz ne yapmalıyım?
@Umut Nas
Hocam telefonu açtım ama bu TWRP olayını yükledim aynı ses kombinasyonlarını yaptım ama komut yok deyip farklı bir ekrana atıyor.
Hocam ben vaz geçeceğim galiba tüm çaresizlikler beni buluyor.

Son düzenleme:
O zaman atılmamış TWRP hocam.
Auto reboot açık mı?

Hocam ama Pass yazısı çıktıkdan sonra TWRP oluyor yazıyordu rehberde.
Bir de ben her telefonu açtığımda böyle bir ekran mı gelecek ekranlar şu şekilde idi.
Auto reboot açık olduğuna nereden bakıyoruz?

Dosya Ekleri

• wipe-data-1.jpg
    wipe-data-1.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 28
  • download.jpg
    download.jpg
    4,1 KB · Görüntüleme: 26

Yeni konular

Geri
Yukarı