Samsung A7 2017 Custom ROM kurma

Hocam ama Pass yazısı çıktıkdan sonra TWRP oluyor yazıyordu rehberde.
Bir de ben her telefonu açtığımda böyle bir ekran mı gelecek ekranlar şu şekilde idi.

Hocam aslında dediğimi yaptıktan sonra olması lazımdı.
@Polorchen hocam da bir baksın. Her cihaz farklı oluyor demek ki. Odin kısmı.

Tam hatırlamıyorum maalesef. Deneyin bi' hocam. Eğer takılırsa ses kısma ve güç tuşu ile zorla yeniden başlatma yapın.

Yeniden başlattım gelmedi, da bilmiyorum böyle hatalar aldım bir benim başıma geliyor böyle şeyler o yüzden bir daha hiç girişmesem mi ki?
Çözüm olayı nasıl olur hiç bilmiyorum.

Dostum yanlış anlama. Fakat çok karamsarsın. Bu kadar tehlikeli bir iş değil. Ben telefonuma bırakın ROM'u, root atarken yaklaşık 50 küsur mesajlık bir konuda atmıştım. Öğrene öğrene oluyor bu işler.

Şimdi telefonu Odin3 moduna aldım dediniz. Oranın bir fotoğrafı var mı? Şu şekilde mi:
Adsız.png

Video

Buradan sonra Odin3 ile starta basmanız gerekiyor.

Dostum yanlış anlama. Fakat çok karamsarsın. Bu kadar tehlikeli bir iş değil. Ben telefonuma bırakın ROM'u, root atarken yaklaşık 50 küsur mesajlık bir konuda atmıştım. Öğrene öğrene oluyor bu işler.

Şimdi telefonu Odin3 moduna aldım dediniz. Oranın bir fotoğrafı var mı? Şu şekilde mi:
Eki Görüntüle 1486751
Video

Buradan sonra Odin3 ile starta basmanız gerekiyor.

Hocam bunları yaptım, bu ekrandan sonra telefon kendini yeniden başlattı, ardından telefonu kapattım TWRP tuş konfigrasyonu ile TWRP'ye girmeye çalıştım üste attığım ekranları verdi.

Odin3'den yeniden başlatmayı kapatacağız. Sonra TWRP attıktan sonra yeniden başlamayacak telefon.
Odin ile yüklenirken orta tuş ile ses açma tuşuna basılı tutun ve yükleme bitince yeniden başlatılıp samsung yazısı gelse bile tuşları bırakmayın, bir de böyle deneyelim. Yine olmazsa Auto-Reboot seçeneğini kapatın ve yükleme bitince bataryayı çıkarıp takın ve baştan telefonu açarken tekrar girmeye çalışın.
Hocam Odin'de Start'a bastığınız an iki parmağınız orta tuş ile ses açmada olsun ve yükleme bitse bile bırakmayın o anlamda.
Konu: Çözüldü: Galaxy J5 2016 TWRP ve Custom ROM nasıl yüklenir?

Şunu deneyin bir.

Odin3'den yeniden başlatmayı kapatacağız. Sonra TWRP attıktan sonra yeniden başlamayacak telefon.

Konu: Çözüldü: Galaxy J5 2016 TWRP ve Custom ROM nasıl yüklenir?

Şunu deneyin bir.

Hocam telefonum elimde değil yarın yapmayı denerim.

Arkadaşlar atmaktan vazgeçtim çünkü yakın bir tarihte tuşlu telefona geçiş yapacağım ve sınavım iyi geçer iyi bir yeri tutturursam telefon alınacak zaten o yüzden yardımlarınız için teşekkürler gene de.

Arkadaşlar atmaktan vazgeçtim çünkü yakın bir tarihte tuşlu telefona geçiş yapacağım ve sınavım iyi geçer iyi bir yeri tutturursam telefon alınacak zaten o yüzden yardımlarınız için teşekkürler gene de.

Arkadaşlar tekrar bir denemeyi düşündüm yardımcı olabilir misiniz?
En son yaşanan olay Odin üzerinden attığım TWRP sonrası yeniden başlatmadan TWRP menusune gelmesine gerekirken recovery moda geçiş yapmasıydı. Odin üzerinden yapılan Pass dedikten sonra neden recovery moda geçiş yaptı anlamadım.

Arkadaşlar tekrar bir denemeyi düşündüm yardımcı olabilir misiniz?
En son yaşanan olay Odin üzerinden attığım TWRP sonrası yeniden başlatmadan TWRP menusune gelmesine gerekirken recovery moda geçiş yapmasıydı. Odin üzerinden yapılan Pass dedikten sonra neden recovery moda geçiş yaptı anlamadım.

@Umut Nas hocam vaktiniz varsa bir daha deneyebilir miyiz?

@Umut Nas hocam konuya gelebilir misiniz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı