Samsung A7 2017 değiştirilmeli mi?

Aynı telefonu aynı dönemde almışız, yaşadığımız sorunlar da birebir aynı. Ama ben yeni nesil telefonların çoğunun renk scalasını beğenmiyorum, bana biraz soluk geliyor renkler niyeyse. Bir de sene 2021 olmuş telefonda NFC yok, yuh yani. :D

Agustos'ta 4 yaşına girecek, kasmalar yaşıyorum ve kamera güzel cekmıyor. Sizce 4000 bin TL'ye telefonu değiştirmeye değer mi? M51'i gözüme kestirdim.

Ben de aynı telefonu kullanıyordum 3.5 yıl kullandım ve son zamanlarında beni çileden çıkarmaya başladı. Bende PS4'ü satıp Realme 7 Pro aldım. Şu an telefon suyun aktığı gibi akıcı. M51 yerine Realme'yi öneriyorum. Sebebi ise 7000MAH ne kadar iyi olsa da telefona ağırlık kattığından bir süre sonra bileğini ağrıtabilir. Ayrıca 6.7 inch büyüklüğündeki ekran küçük değil. Cebinde telefonu taşımanı zorlaştırabilir. Şimdiden ne alırsan hayırlı olsun.

Değer. A7 artık eskimiş bir cihaz. 4 yıl kullanarak zaten yeteri kadar nasiplenmişsiniz. Yedek cihaz olarak kenarda dursun.

Ben de aynı telefonu kullanıyordum 3.5 yıl kullandım ve son zamanlarında beni çileden çıkarmaya başladı. Bende PS4'ü satıp Realme 7 Pro aldım. Şu an telefon suyun aktığı gibi akıcı. M51 yerine Realme'yi öneriyorum. Sebebi ise 7000MAH ne kadar iyi olsa da telefona ağırlık kattığından bir süre sonra bileğini ağrıtabilir. Ayrıca 6.7 inch büyüklüğündeki ekran küçük değil. Cebinde telefonu taşımanı zorlaştırabilir. Şimdiden ne alırsan hayırlı olsun.
anladım tesekkürler

Geri
Yukarı