Samsung A7 2017 değiştirmenin vakti geldi mi?

Annemde M.20 var 1 senedir kullanıyor çok kasıyor telefon babam dada A10 var güzel bayağı acaba A serisimi alsam diye düşünüyorum yeni çıkacak A52 A72 gibi?

Hocam siz bir telefondan ne bekliyorsunuz? Mesela Poco X3 NFC'yi kaçırmayın derim. Yazılımı kötü diyenlere bakmayın, yakına MIUI 13 çıkacak, hatta 12.5 çıktı bile. Hatalar falan giderildi yani.

Xaomi yi sevemedim yazılımı güncellemeri falan IOS zaten sevmiyorum zaten geriye samsung kalıyor
Huawei var, arayüz mükemmel, uygulama yükleme de artık apk pure ve Amazon app store uygulamaları sayesinde sıkıntı oluşturmuyor tek yapmak gereken, ilk geldiğinde 1 Amazon app store yi Amazon.comdan apk kurmak 2 apkpure uygulamasını apk olarak kurmak oluyor, p40 lite ve p smart 2021 de düşünebilirsiniz, Samsung ve xioami kullandım telefonda Samsunglar donar gerçekmiş 1 sene sonunda donuyor, j8 donuyor mesela,xioami de ben hor kullandım ama oda donuyor, matepad kullaniyorum şuan en beğendiğim arayüz de bunda emuı 10.0.1 çok iyi bence xioami de huawei de artık gayet iyiler.

Geri
Yukarı