Samsung A7 2017 için Android 10/11 One UI ROM önerisi

%50'nin üzerinde test yaparsanız daha iyi olur hocam. Benim S7'ye bile Android 12 Custom desteği gelmiş ama ben bilerek yüklemiyorum. (sürüm artırırken batarya daha kötü durumda olabilir diye)

Anladım teşekkürler. Zamanında Android 9 alacak diye beledim. Android 7 ile çıksaydı alırdı da. 6.0 ile çıktı maalesef.

Hocam One UI zorunluluğu yoksa şunu kurabilirsiniz, offical olması ayrı bir nimettir.

Aslında zorunluluk değil de arayüzünü seviyorum One UI'nin. LineageOS'un ki saf Android'e benziyor diye hatırlıyorum. Android 12 de saf Android iyi idi de bu telefona gitmez diye düşünüyorum.

@Umut Nas siz kurmuşsunuz sanırım bir konunuzda görmüştüm. Performansı nasıl şu an sıkıntı çıkaracak bir durum oldu mu? Odin ile mi yapmıştınız bir de.

Evet kurmuştum. Odin ile TWRP ile yaptım. Odin ile TWRP'yi yazdırdım. One UI 2.0 Samsung Note 10 Lite ROM'u kurmuştum.
A5/7 2017 olan ROM'ları kurabilirsin.

Evet kurmuştum. Odin ile TWRP ile yaptım. Odin ile TWRP'yi yazdırdım. One UI 2.0 Samsung Note 10 Lite ROM'u kurmuştum.
A5/7 2017 olan ROM'ları kurabilirsin.

Performans ve arayüz bakımından nasıldır herhangi bir hantallık vs var mi? Memnun musunuz?
Bir de kara tema her uygulama için kararli çalışıyor mu?

Performans ve arayüz bakımından nasıldır herhangi bir hantallık vs var mi? Memnun musunuz?
Bir de kara tema her uygulama için kararli çalışıyor mu?

Her uygulama için deneyemedim ama hantallık falan yok. Aksine telefon daha da hızlandı.
One UI 2.5'muş 😅

Her uygulama için deneyemedim ama hantallık falan yok. Aksine telefon daha da hızlandı.
One UI 2.5'muş 😅

Hangi uygulamalar için denediniz?
Kamera yazılım üzerinden benim bazen bulanık gösteriyor bu olay yazılım ile düzeliyor mu?
Çok soru sordum kusura bakmayın.

Kamera yazılım üzerinden benim bazen bulanık gösteriyor bu olay yazılım ile düzeliyor mu?

Kamera olayını pek bilmiyorum. Hep düzgün çekiyordu. Stok ROM ile vs yapacak olursak pek bir fark yoktu.

Hangi uygulamalar için denediniz?

Genel olarak WhatsApp, Instagram, Facebook, Snapchat. Snapchat'te çalışmıyordu diye hatırlıyorum.
Farklı bir telefon kullanıyorum çünkü. Rafa kaldırdım o telefonu.

Kamera olayını pek bilmiyorum. Hep düzgün çekiyordu. Stok ROM ile vs yapacak olursak pek bir fark yoktu.

Genel olarak WhatsApp, Instagram, Facebook, Snapchat. Snapchat'te çalışmıyordu diye hatırlıyorum.
Farklı bir telefon kullanıyorum çünkü. Rafa kaldırdım o telefonu.

Snapchat kullanmıyorum zaten teşekkürler verdiğiniz bilgiler için müsait olursam belki kurarım.

Geri
Yukarı