Samsung A7 2018 alınır mı?

Aynı konuyu bir hafta önce açtım, inceleyebilirsin.
Burdaki yorumlara rağmen ertesi gün aldım. Şu an halihazırda kullanıyorum. Dediğin çoğu şeyi halledebilirsin. Aldığım gün Android 9.0 Pie'a güncelledim. One UI arayüzü geldi ben daha çok beğendim. Ekran büyük geliyordu alıştım. Gayet memnunum tavsiye ederim.
Güncelleme sonrası dediğin sorunları yaşamadım. Bende sağlıklı çalışıyor gayet Android Pie ile.

Çin'de ihlal var olmasi neyi değiştiriyor? Alan kişinin umrunda mi? Tüketiciye ne bundan? Tüketici vay Çin'de işçi ihmali var Çin telefonlari almayalım mi diyecek bu ne saçmalıktır.

Tam tersi tüketici CPU, GPU, RAM, ekran, batarya gibi özelliklere bakar. Kimse de ürün alırken buna bakmaz, bom boş bir tespit yapmışsın sadece. Tüketici cebinden çıkacağı paraya bakar. İşçi ihlalleri Çin'in sorunu tüketiciyi zerre ilgilendirmez.

Çin sadece Çinli markaların değil diğer telefon üreticilerinde üretim yaptığı bir pazardir.
Tamam.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı