Samsung A70 alınır mı?

fevzidurmayan

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
2. el telefon alacağız. Seçenekler arasında A70 de var. Çok olumlu mesajlarını göremedim kronik bir sorunu olmadığı sürece bir problem göremedim.
Bataryası 3-4 gitse yeter. Wild Rift'te ve Pubg Mobil'de hangi ayarda kaç fps alabileceğini söylerseniz sevinirim.

Biraz daha beklersem sıfır Samsung A22 alabilirim sizce hangisi daha iyi olur onu da söylerseniz sevinirim.

Hocam Samsung telefonlar yerine eğer bütçeniz varsa iPhone öneririm. Batarya konusunda pek iyi olmasa da uzun yıllar güncelleme alıyor ve çok akıcı ve hızlı. Size şöyle söyleyeyim 2016 yılında çıkmış bir iPhone 7 hala çok hızlı ve güncelleme almakta. Alacakta.

Oyun performansı için burada kullanmayan kişiler net bir şey söyleyemezler. YouTube'da test videoları mevcut. Yeni bir cihaz değil ama fiyatına göre alınabilir.

Hocam Samsung telefonlar yerine eğer bütçeniz varsa iPhone öneririm. Batarya konusunda pek iyi olmasa da uzun yıllar güncelleme alıyor ve çok akıcı ve hızlı. Size şöyle söyleyeyim 2016 yılında çıkmış bir iPhone 7 hala çok hızlı ve güncelleme almakta. Alacakta.
iPhone 7 uzatmaları oynuyor. A70 alternatifken iPhone 7 almak saçma olur.

2800TL bence A70 için fazla, ben de A70 alacaktım 2000TL'den daha aza ama Redmi Note 8 Pro'da karar kıldım. Başka telefon bak olmadı 2600TL'e indirmeye bak A70'i, direk sorunun cevabı ise alınır ama bataryadan bir şey bekleme. PUBG:Mobile içinse video bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Elimde 2017 yılında çıkmış Samsung S8+ telefon var ve çok kasıyor. iPhone 7 kullanıyorum ve çoğu Android telefonlardan çok iyi. Uzatmayı oynayan da 6 serisi. 7'nin vakti daha var. Arkadaş 8 veya 8 Plus alabilir.

S8+ kasacak bir telefon değil. S7'ler hala taş gibiyken sizin S8+ kasıyorsa sıkıntı sizdedir, telefonda değil.
Cevaplar için teşekkür ederim. Eğer daha iyi bir sonuç çıkmazsa bekleyip sıfır A22 alacağım.
A70 çok daha iyi bir tercih olur.

Geri
Yukarı