Samsung Galaxy A70 Alınır mı?

Daha fazla  
3400 TL'lik fiyat etiketiyle çıkan bu telefon sizce alınır mı? Bu telefon hakkındaki görüşleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam a70' in çıkmasını bekliyordum. ÖTV zammına rağmen a70' i aldım ve yaklaşık 4-5 gündür kullanıyorum. Telefonu soracak olursan da aşırı derecede memnunum. Belki C5 modelinden geçmemin etkisi de büyüktür ama kamera, hız ve şarj konusunda gayet başarılı. Kesinlikle tavsiye ederim almanı.

Hocam a70' in çıkmasını bekliyordum. ÖTV zammına rağmen a70' i aldım ve yaklaşık 4-5 gündür kullanıyorum. Telefonu soracak olursan da aşırı derecede memnunum. Belki C5 modelinden geçmemin etkisi de büyüktür ama kamera, hız ve şarj konusunda gayet başarılı. Kesinlikle tavsiye ederim almanı.
Hocam hazır kullananı bulmuşken birkaç soru sorayım o zaman. Şarj olma süresi nasıl? Oyun oynarken ısınma durumu naısl? PUBG oynuyor musunuz bilmiyorum ama hangi ayarlarda nasıl oynatıyor? Kamerayı falan zaten tavsiye ederim demişsiniz. Hayırlı olsun hocam.

Hocam hazır kullananı bulmuşken birkaç soru sorayım o zaman. Şarj olma süresi nasıl? Oyun oynarken ısınma durumu naısl? PUBG oynuyor musunuz bilmiyorum ama hangi ayarlarda nasıl oynatıyor? Kamerayı falan zaten tavsiye ederim demişsiniz. Hayırlı olsun hocam.
Sanırım baya geç cevap veriyorum işlerden dolayı kusura bakma :). Şarj süresi 1-1,5 saat civarında doluyor ama sürekli telefonla zaman geçiren biri olarak yaklaşık 2 güne kadar götürüyor. Oyun oynamıyorum uygulama olarak telefonda o yüzden o konuda yorum yapamam ama kamera vs temel donanımları gayet iyi olduğunu düşünüyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı