Samsung A70 ayarları nasıl olmalı?

system32exec

Hectopat
Başlıkta olduğu gibi kamera olsun pil ayarları ve telefonun herhangi ayarlarını nasıl kullanıyorsunuz? Hızlanmasına yardımcı olacak pil süresini uzatacak vs. Ayarlarınızı paylaşıp anlatır mısınız?

Başlıkta olduğu gibi kamera olsun pil ayarları ve telefonun herhangi ayarlarını nasıl kullanıyorsunuz? Hızlanmasına yardımcı olacak pil süresini uzatacak vs. ayarlarınızı paylaşıp anlatır mısınız?

Ben direk öyle kullanıyorum direk sadece parlakligi azaltin kullanin o kadar yeterli bir de kilif falan dikkatli kullanin telefonun yan cercevesi cok dandik soyulmalar yasaniyor.

A50 kullanıyorum. Kamera 3:4 12MP şekilde. 25MP ekstra katkısı yok, o yüzden depolama açısından 12MP daha iyi. Grid açık. Oto HDR açık.
Hız ve pil konusundan bahsettiğinize göre bunlardan sorun yaşıyorsunuz. Ben 2.5 yıldır bu telefonu kullanıyorum ve hâlâ son derece seri. Telefonu sıfırlamadım da hiç.
Pil konusunda da elbette ilk günkü gibi değil ama yoğun kullanımda 1 günü gayet çıkarıyor.
Yani diyeceğim şu ki, telefonun hızını etkileyen arkaplanda çalışan bir uygulama olabilir. Bu pili de ciddi anlamda etkiler. Uygulamalarınızı bir kontrol edin bence. Bir de piliniz artık ömrünü tamamlamış olabilir, şayet pil sıkıntısı ise bundan dolayı ne yaparsanız yapın iyi bir süre elde elde edemezsiniz.Bozuk pil performansa da etki eder bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı