Samsung A71 vs S10e

Bütçe
5000tl

Ahmet Kadir18

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi A71 ve S10e cihazlardan birini 2. el olarak almayı düşünüyorum. İki cihaz da temiz.
S10E'nin pili 3100 mAh A71 4500.
S10e pil konusunda sorun yapar mı 2. el olduğu için. Sizce hangisini almalıyım.

Son düzenleyen: Moderatör:
S10e ama pil konusunda biraz sıkıntı çektirebilir. Hızlı dolduğu için çok sorun olmaz diye tahmin ediyorum. Pilden beklentiniz nedir?

A71 fotoğraf ve pil performansında üstün. S10e ise SoC, panel ve SoC'dan kaynaklanan video performansı konusunda epey üstün. Bütçeniz nedir? Daha iyi modeller bulunabilir.

Ben ikisi arasından S10e alırdım. Daha iyi segment sonuçta. İşlemcisi, kamerası, kasa kalitesi vs. daha iyi ama sizin için batarya ve büyük ekran en önemli şey ise o zaman A71 tercih etmelisiniz.

Batarya pek önemli değil günde 2 3 saat bakıyorum ve oyun oynamıyorum sizce 1 günü çıkarır mı S10e.

S10e ama pil konusunda biraz sıkıntı çektirebilir. Hızlı dolduğu için çok sorun olmaz diye tahmin ediyorum. Pilden beklentiniz nedir?
Cevapladım hocam

A71 fotoğraf ve pil performansında üstün. S10e ise SoC, panel ve SoC'dan kaynaklanan video performansı konusunda epey üstün. Bütçeniz nedir? Daha iyi modeller bulunabilir.

Bütçem 5000 veya 5500.

Başlıkta da belirttiğim gibi A71 ve S10e cihazlardan birini 2. el olarak almayı düşünüyorum. İki cihaz da temiz.
S10E'nin pili 3100 mAh A71 4500.
S10e pil konusunda sorun yapar mı 2. el olduğu için. Sizce hangisini almalıyım.
İkisini de alman önermem. Androidde eski cihaz alınmaz. Vereceğin her kuruşa yazık olur.

Geri
Yukarı